WARD-KOWALIOW II: HALA ZAREZERWOWANA NA 17 CZERWCA

Menedżer Siergieja Kowaliowa (30-1-1, 26 KO) poinformował, że ruszyły już negocjacje w sprawie walki rewanżowej pomiędzy Rosjaninem a Amerykaninem Andre Wardem (31-0, 15 KO).

- Negocjacje się rozpoczęły, ale nie ma na razie żadnego konkretnego porozumienia - powiedział Egis Klimas.

Wcześniej Kathy Duva, promotorka Kowaliowa, twierdziła, że ma problemy, aby skontaktować się z reprezentującą Warda grupą Roc Nation. Ta zarezerwowała już tymczasem na 17 czerwca halę w Mandalay Bay w Las Vegas. Nie wiadomo, czy uczyniono to z myślą o rewanżu Ward-Kowaliow, ale Duva zapowiadała niedawno, że właśnie tego dnia mogłoby do niego dojść.

Ward pokonał Kowaliowa jednym punktem na kartach punktowych wszystkich trzech sędziów w listopadzie ubiegłego roku, odbierając "Krusherowi" pasy WBA Super, WBO i IBF w kategorii półciężkiej. Zgodnie z zapisem kontraktowym Amerykanin musi dać swojemu rywalowi natychmiastowy rewanż, jeśli nie chce utracić mistrzowskich tytułów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: jassin
Data: 27-02-2017 11:27:40 
Czarno widze ten ich rewanz. Mysle ze Ward moze zrezygnowac i ucuec na emeryture. Poza tym ta walka byla niestety porazka finansowa. Sprzedali b malo ppv co dziwi, ale niestety rynek w USA jest specyficzny. Ward nie jest tam jakos popularny.
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 27-02-2017 12:04:08 
Niestety, ale obawiam się że do tego rewanżu, który notabene jest konieczny nie tylko ze względu na zapis kontraktowy, ale przede wszystkim jest potrzebny dla dobra sportu nie dojdzie. W Stanach Ward mało kogo interesuje, a oszukany Rosjanin to już w ogóle. O ile nas to frapuje, ich niestety wcale. Nie zapłacą ponownie kilkudziesięciu dolców po to, żeby po raz drugi oglądać bojaźliwie klinczującego Warda. Myślę, że jego promotorzy również zrozumieli, iż nie ma sensu znowu mu tyle płacić i ponosić dużych strat bo po co? Jedyna szansa to puścić to w otwartym kanale HBO, zaproponowac wypłaty w okolicach 1,5 miliona i to wszystko. No, ale Ward po tym jak mu dali 5 baniek na pewno się na to nie zgodzi i zwakuje pasy. To rozwiązanie w sumie również będzie bardzo dobre dla tej kategorii wagowej, bo on jest tam zupełnie niepotrzebny i wprowadza zastój.
 Autor komentarza: Woolite
Data: 27-02-2017 15:44:03 
@Jassin,
Ward jest nudny i niby mało popularny, zgoda, ale bierze duże gaże za swoje walki. Kompletnie nie wiem z czego to wynika?
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 27-02-2017 19:17:00 
Walkę oglodałem w powtórkach nawet bez nokdaunu walkę wygrał Kovalev jenym czy nawet 2 punktami wiec był wałek na rusku ale to historia. Też co najwyżej średnio widzę ten rewanż
Choć jest jak najbardziej wskazany . Ward ewidętnie nie pali się znowu walczyć z Kovalevem , druga sprawa że mimo że bardzo dobry w defensywie i oficjalnie nie pokonany w to jego styl klinczy jest nieefektowny.
Dużo bardziej ciekawą by była by walka Kovalev - Stevson którą niestety też nie widzę żeby się odbyła a już najbardziej Kovalev z Betrbijevem pod warunkiem jak Artur wygra Barerą
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 27-02-2017 21:36:52 
https://www.youtube.com/watch?v=LyROnVf1n4E
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 28-02-2017 06:59:04 
Teraz będzie płakanie, że Ward sie wycofa, a jak znowu obije Kowala to znowu będzie płakanie, że wszystkich trzech sędziów "dało" mu zwycięstwo ?
Ta walka była kilka miesięcy temu, get over it...
 Autor komentarza: Krzychu123
Data: 28-02-2017 08:58:29 
A co po kilku miesiącach Ward wygrał już zdecydowaniej? Fakty są takie, że Koval został okradziony przynajmniej z remisu, i czy to było rok temu czy wczoraj to nadal trzeba to sprostować i tyle.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.