ZIMNOCH CHĘTNY NA WALKĘ ZE SZPILKĄ

- Jeśli promotorzy będą chcieli tego pojedynku, jestem na tak - tak o potencjalnym starciu z Arturem Szpilką (20-2, 15 KO) wypowiedział się po swoim zwycięskim pojedynku w Szczecinie kilkadziesiąt minut temu Krzysztof Zimnoch (21-1-1, 14 KO). Pięściarz z Białegostoku zwyciężył przed czasem Mike'a Mollo (21-7-1, 13 KO), który nie wyszedł do siódmej rundy pojedynku. Dla Zimnocha był to rewanż za bolesną porazkę z "Bezlitosnym" sprzed roku z Legionowa. 

Dzisiejszy zwycięzca bardzo spokojnie podchodził do poszczególnych planów swoich promotorów czy również medialnych doniesień o jego potencjalnej walce między innymi z popularnym "Szpilą". Podopieczny Richarda Williamsa po wygranej nad Mollo przyznał, że jego celem jest w przyszłosci zdobycie mistrzostwa świata, a pierw wejście do rankingów światowych federacji. Na pytanie o Artura Szpilkę, Zimnoch zaznaczył, że jest za tym pojedynkiem, jeśli oczywiście promotorzy również będą chcieli zorganizować taką walkę.   

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MickeyBreslau
Data: 26-02-2017 00:23:20 
Moim zdaniem to sie nie uda w tym roku.Zimnocha z checia zobacze w jakiejs walce w UK np z Davidem Pricem,Whytem albo z powracajacym T.Furym
 Autor komentarza: jassin
Data: 26-02-2017 00:31:13 
Zimny znokatuhe price. Przezciez to leszcz
 Autor komentarza: gerlach
Data: 26-02-2017 00:31:14 
Ciekawe co odpowie Szpilka. Pewnie okaze sie, ze jest "zajety". W koncu latwiej i przyjemniej bedzie wyjsc na wolnego jak zolw Kownackiego - wygrana pewna, wykapanie sie w glorii i chwale po tej walce murowane.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 26-02-2017 00:33:03 
Szpulka jak słuchał to pewnie solidny garnek pianą z pyska napełnił ;D
Tak jak powiedział Babilon. Póki co Szpulka odjechał ale umówmy się że Zimnoch stracił masę czasu. A postęp potrafi poczynić co pokazały ostatnie walki. Do tej walki pewnie kiedyś dojdzie o ile będą chęci i z drugiej strony i pewnie Szpulka będzie faworytem ale... Krzysia to już nie skreślajcie ;D Mogłoby być ciekawie.
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 26-02-2017 00:47:58 
Zimnoch jest chyba ewenementem w boksie zawodowym,na skalę światową który całą karierę i fame robi na potencjalnej walce,z zawodnikiem który nawet nie jest top 10 swojej kategorii.Ile to już lat i nikogo jeszcze nie znuzyl ten temat.Wprost przeciwnie...
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 26-02-2017 00:52:31 
"Zimnoch jest chyba ewenementem w boksie zawodowym,na skalę światową który całą karierę i fame robi na potencjalnej walce,z zawodnikiem który nawet nie jest top 10 swojej kategorii"

A czy twój idol Szpulka nie miał podobnie? Od wyjścia z więzienia pultał się do Adamka czy do innych Hw jak Jennings i patrz- zrobił na tym pierwszym karierę i nawet zarobił solidnie później dzięki temu xD
Ba ma ten magiczny nr 1 (być może do 2:00) w Pl dzięki jednemu nazwisku o które ciągle zabiegał.

Hipokryzja lvl hard xD
 Autor komentarza: tomekck91
Data: 26-02-2017 01:03:12 
O której Izu zacznie ubijać kotleta na niedzielę? :c
 Autor komentarza: tomekck91
Data: 26-02-2017 01:09:36 
EEEEE macie linka do izu 29min temu fote wrzócił na fejsika jak ręce już szykuje.
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 26-02-2017 01:20:39 
Ale przyznać chyba trzeba, że z tej wygranej Zimnocha to się wszyscy cieszymy (zarówno fani Szpilki, hejterzy Szpilki, ci, którzy kibicują zawsze Polakom, ci, którzy kibicują bez względu na narodowość).
No może tylko prawilniaki spod znaku JP100% się denerwują, bo Zimnoch to jednak kawał skurczybyka, jak on śmiał pomagać tym paskudnym ciapatym Ormianom, których na cel wzięła sobie patriotyczna młodzież z Białegostoku, bo przecież skinheadzi, to takie współczesne stowarzyszenie patriotyczne. Tak przy okazji, w Armenii islam to mniej niż 2% ludności.

A Zimnoch zaimponował mi już po pierwszej walce z Mollo, chodzi o ten wywiad po nokaucie. Od razu było widać, że ma właściwą psychikę. "Przegrał, nie wie co się stało, zdarza się, przeanalizuje, wyciągnie wnioski, wróci lepszy."
Bo przegrać, ale zrozumieć przyczyny porażki to zwyciężyć.

A Szpilka nie wyciąga wniosków. Niby mówi, że dziękuje pani prokurator, że wiele zrozumiał, ale dalej zachowuje się jak pozer i łobuz.
 Autor komentarza: stoper44
Data: 26-02-2017 15:14:09 
Grzelak- popieram w 100%,zawsze kibicowałem Krzyśkowi,po tej wygranej dopiero teraz odbuduje się po całości
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.