Archiwum wiadomości z dnia: 2017-02-15

 ALVAREZ: ZAKOŃCZĘ KARIERĘ BUTE

- To dla mnie świetna okazja i fajne wyzwanie, bo rywal jest naprawdę bardzo popularny, szczególnie tu w Kanadzie - mówi Eleider Alvarez (21-0, 10 KO), który już za dziewięć dni spotka się z byłym liderem kategorii super średniej, Lucianem Bute (32-2-1, 25 KO).


W SOBOTĘ GALA W POZNANIU

Już w sobotę 18 lutego odbędzie się kolejna Extra Gala Poznań Fight Night. W stolicy Wielkopolski zobaczymy m.in. pojedynki w boksie olimpijskim oraz walki zawodowe. Główną atrakcją wieczoru będzie pojedynek mistrza świata kadetów, uczestnika igrzysk olimpijskich w Pekinie, Aleksandra Streckiego (2-0, 1 KO).
KEVIN BARRY: IZU UGONOH TO WYJĄTKOWY TALENT

- Wszyscy jesteśmy podekscytowani tym pojedynkiem. Izu zdaje sobie sprawę z tego, że to duże wyzwanie i starcie z jednym z najlepszych zawodników wagi ciężkiej. Wygraną nad kimś takim może sobie wyrobić nazwisko - mówi Kevin Barry, szkoleniowiec Izu Ugonoha (17-0, 14 KO), który w kolejną sobotę skrzyżuje rękawice z Dominikiem Breazeale'em (17-1, 15 KO).


DEONTAY WILDER: WOLĘ WALCZYĆ Z DUŻYMI RYWALAMI

- Washington to duży i wysoki zawodnik, więc tym razem nie będę miał przewagi warunków fizycznych. Ale wolę nawet walczyć z dużymi rywalami - zapewnia Deontay Wilder (37-0, 36 KO), który w następną sobotę w piątej obronie tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC skrzyżuje rękawice z Geraldem Washingtonem (18-0-1, 12 KO).