RANKING WBO: WRACA MASTERNAK, CIEŚLAK WCIĄŻ AWANSUJE

Federacja World Boxing Organization jako ostatnia z czterech liczących się w świecie boksu zawodowego uaktualniła swój ranking na luty 2017. A w nim znajdziemy ośmiu polskich pięściarzy.

W wadze ciężkiej naszym jedynakiem pozostaje Izu Ugonoh (17-0, 14 KO). Czarnoskóry polski gladiator awansował w porównaniu z zeszłym miesiącem o trzy oczka i obecnie zajmuje siódme miejsce.

Aż czterech rodaków sklasyfikowano w kategorii junior ciężkiej. Nadal czwarty jest Krzysztof Głowacki (26-1, 16 KO), a tuż za jego plecami widnieje nazwisko Krzysztofa Włodarczyka (52-3-1, 37 KO). Złapany na dopingu Michał Cieślak (15-0, 11 KO) znów awansuje - tym razem z trzynastej na dwunastą pozycję. Do rankingu WBO powrócił również szykujący się do powrotu Mateusz Masternak (37-4, 26 KO). Popularny "Master" jest czternasty.

W dywizji średniej Maciej Sulęcki (23-0, 8 KO) wciąż siódmy, a Kamil Szeremeta (14-0, 2 KO) trzynasty.

Ostatnim naszym przedstawicielem pozostaje Kamil Łaszczyk (23-0, 8 KO). Pięściarz z Wrocławia traci ewidentnie czas, boksuje rzadko i spadł z podium na piątą lokatę w wadze piórkowej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CELko
Data: 16-02-2017 00:59:32 
Masternak teraz bedzie mógł toczyć dobre boje z rywalami po bojach z Włodarczykiem, może Fragomenni chciałby o IBC powalczyć z Masterem?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.