Archiwum wiadomości z dnia: 2017-02-05

 


'CZARNE DIAMENTY' ZAGOŚCIŁY NA DOBRE W RYBNIKU

XXXXI Międzynarodowy Turniej Bokserski "Czarne Diamenty" na dobre zagościł w Rybniku. Po latach okupowania hali w Katowicach, a następnie w Myszkowie. Zeszłoroczne zmagania uczciły jubileusz RMKS-u i tak już zostało. Relację na żywo z komentarzem redaktorów BOKSER.ORG, będzie można śledzić dzięki transmisji internetowej. Szczegóły w rozwinięciu.
JACOBS: WALKA Z GOŁOWKINEM POKAŻE ILE JESTEM WART

Daniel Jacobs (32-1, 29 KO) to bez wątpienia jeden z najlepszych pięściarzy w kategorii średniej, jednak mimo to jest skazywany na pożarcie w starciu z czempionem federacji WBC, WBA, IBF i IBO wagi średniej Gennadijem Gołowkinem (36-0, 33 KO). Sam Amerykanin wierzy jednak, że zamknie tą walką usta wielu niedowiarkom.


'OBÓZ ZIMOWY' ZAKOPANE LANDOWSKI BOXING

Zima - dobry motywator dla pięściarzy i tych którzy chcą naprawdę aktywnie wypocząć w górach. Kolejny obóz w Zakopanem rozwinie formę na tegoroczne starty Klubu Landowski Boxing. Spodziewamy się atrakcji i wycisku; a o ciekawej akcji z licytacją rękawic Maćka Sulęckiego dowiedzie się w rozwinięciu artykułu.
KLASYFIKACJA SENIORÓW ZA ROK 2016

W ubiegłym roku zaprezentowaliśmy Wam na początku lutego ranking najlepszych seniorów. Cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego też pozwoliliśmy sobie, po bardzo owocnym roku IO, startach w najróżniejszych imprezach, na podobne podsumowanie.


DANNY GARCIA: THURMAN DOSTANIE TO O CO SIĘ PROSIŁ

Już 4 marca w nowojorskiej hali Barclays Centre dojdzie do jednej z najbardziej intrygujących potyczek w tym roku, w której Danny Garcia (33-0, 19 KO) podejmie Keitha Thurmana (27-0, 22 KO). "Swift" zapowiada, że w ringu "One Time" zdąży jeszcze pożałować decyzji o podpisaniu kontraktu na tę walkę.

BOXING NEWS: PIĘCIU POTENCJALNYCH RYWALI DLA MIGUELA COTTO

Niestety nie dojdzie do skutku zaplanowany na 25 lutego w Teksasie powrót do "klatki" popularnego Miguela Cotto (40-5, 28 KO). Wszystko z powodu kontuzji nosa, jakiej nabawił się kilka dni temu James Kirkland. Oczywiście w związku z tą informacją od razu pojawiły się spekulacje odnośnie zastępcy czarnoskórego mańkuta z Austin. Najstarsze czasopismo bokserskie świata ma już swoją piątkę śmiałków dla Portorykańczyka.