Archiwum wiadomości z dnia: 2017-02-03

 


DANNY GREEN PO LATACH ZREWANŻOWAŁ SIĘ MUNDINE'OWI

Jedenaście lat temu Danny Green (36-5, 28 KO) oraz Anthony Mundine (47-8, 27 KO) spotkali się po raz pierwszy i była to największa walka w historii australijskiego boksu. Obaj należeli wówczas do absolutnej światowej czołówki kategorii super średniej. Dziś spotkali się po raz drugi - już jako starsi panowie, w dodatku w umownym limicie zbliżonym do wagi junior ciężkiej.


HEARN ZNÓW ZORGANIZUJE GALĘ NA STADIONIE PIŁKARSKIM?

Callum Smith (22-0, 17 KO) już od blisko roku pozostaje oficjalnym pretendentem z ramienia federacji WBC w kategorii super średniej. Po tym jak Badou Jack postanowił pójść z wagą w górę i zawakował tytuł jasne stało się, że wysoki Anglik skrzyżuje rękawice o wakujący pas z drugim na liście pretendentów Anthonym Dirrellem (30-1-1, 24 KO). Teraz klarują się powoli szczegóły tej potyczki.
WIDEO: COLLAZO ZNOKAUTOWAŁ VASQUEZA

Bardzo ciekawą potyczkę dziś w nocy stoczyli doświadczony Luis Collazo (37-7, 20 KO) i kreowany jeszcze niedawno na nową gwiazdę wagi półśredniej Sammy Vasquez (21-2, 15 KO). W efektownym stylu zwyciężył były mistrz świata. Poniżej prezentujemy Wam skrót tego pojedynku, a w rozwinięciu kolejne materiały wideo z gali w Tunice.