SCHAEFER: MIKEY GARCIA MOŻE BYĆ KOLEJNĄ GWIAZDĄ PPV

Promotor Richard Schaefer jest pod wrażeniem Miguela Angela Garcii (36-0, 30 KO), który w weekend efektownie znokautował Dejana Zlaticanina (22-1, 15 KO) i został mistrzem WBC w wadze lekkiej.

- To było niesamowite. Jak już mówiłem, niebo jest limitem dla tego zawodnika. Wszyscy czekamy na kogoś, kto pójdzie w ślady wielkich gwiazd PPV, takich jak np. Floyd Mayweather Jr. Dotąd nie wiedzieliśmy, kto to będzie. Mamy teraz wiele bzdurnych gal PPV. Teraz wszyscy już wiecie, że to on [będzie gwiazdą PPV]. Ma charyzmę, umiejętności i osobowość - powiedział założyciel stajni Ringstar Sports o 29-letnim pięściarzu.

Garcia zastopował Zlaticanina w trzeciej rundzie na gali Frampton-Santa Cruz II w Las Vegas. Amerykanin chce teraz walk unifikacyjnych, a jeśli się ich nie doczeka, najprawdopodobniej przejdzie do kategorii super lekkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: hear
Data: 30-01-2017 12:35:31 
Scheafer to jeszcze wieksza menda niż Arum. No ale do Duvy mu daleko.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 30-01-2017 17:04:49 
Dużo w tym racji, a nokaut Mike'a iście diabelski.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 30-01-2017 17:10:07 
Mikey to geniusz, strasznie szkoda tej przerwy
 Autor komentarza: hero21
Data: 30-01-2017 23:11:18 
Pięściarzy dobrych i bardzo dobrych jest dosyć dużo. Natomiast tych wybitnych, tych z elity, niewielu. W mojej ocenie do tych ostatnich właśnie należy Garciia. Do małej grupki wybranych zaliczam: Szakala,GGG, Łomaczenko,Crawford,Roman Gonzales. Tuż za ich plecami: Andre Ward, Kovalew,Usyk, Anthony Joshua. Ten ostatni póki co jeszcze z małym znakiem zapytania.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.