FIODOR ŁAPIN: TO STRASZLIWY CIOS

Dla Fiodora Łapina to równie mocny cios jak dla samego Andrzeja Wawrzyka (33-1, 19 KO). Dziś około drugiej w nocy polskiego czasu wybuchła wrzawa wokół wiadomości o rzekomym dopingu polskiego pretendenta do pasa WBC wagi ciężkiej. Starcie z Deontayem Wilderem (37-0, 36 KO) już zostało odwołane.

Promotorzy Amerykanina szukają dla niego nowego przeciwnika na 25 lutego. A w obozie Wawrzyka poruszenie. Próbki pobrane od polskiego zawodnika w dniach 15 i 16 stycznia zawierają stanozolol.

- Na pewno zarządzimy badanie próbki B, bo ten specyfik podobno utrzymuje się w organizmie przez długi czas. Dlatego chcemy wykonać jeszcze dzisiaj - powiedział trener Łapin w rozmowie z Tomaszem Kalembą. On wierzy w niewinność swojego podopiecznego, ale zarazem stawia sprawę jasno. - Jeżeli wszystkie wyniki potwierdzą, że w jego organizmie jest ten środek, to prawdopodobnie się rozstaniemy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 25-01-2017 11:19:35 
No proszę budzę się a tu taki News. Wow prawdziwa bomba. No to jak trenerze Łapin po Andrzeju nic nie widziałeś. Żadnych oznak. Przecież musiałeś zauważyć różnice między zwykłym Cycem a Cycem 2.0, bo jak to mówiłeś po innych nie swoich gagatkach coś tam widziales. Wersja kolegi BlackDoga nabiera nowego znaczenia. Teraz usunęli Wilderowi następna kładę z podłogi w postaci nakokosowanego Cyca. No to ja się teraz pytam z Kim Wilder musi zawalczyć żeby dopuścili Go normalnie do walki. Kto byłby słabszy niż nasz polski wojownik? Szczerze to nie mam pojęcia.
 Autor komentarza: Heldmaschine
Data: 25-01-2017 11:25:20 
Z całą pewnością prędzej uwierzę takiemu Wawrzykowi, niż tej całej VADZIE. Dziwnym trafem łapią tylko tych, którzy im pasują.
 Autor komentarza: Raaadziu
Data: 25-01-2017 11:31:04 
Kurwa cycu wygląda jak Larry Holmes z sylwetki. Jak on zadupcyl koksu i tak wygląda to powiedzcie mi co je powietkin czy Joshua... Ortiz, Takam i inne tury. Zawsze przeciwnik Wildera jest na koksie...
 Autor komentarza: mirage
Data: 25-01-2017 11:32:33 
Może Najman jest czysty?
 Autor komentarza: tyler
Data: 25-01-2017 11:36:12 
A może oni otwierają zawsze próbkę Wildera i zwalają na innych.
 Autor komentarza: sekundant
Data: 25-01-2017 11:37:50 
Chyba nikt nie sądzi że to sprawka Wildera, prawda? Przecież trudno o łatwiejszego przeciwnika dla niego niż Wawrzyk. Już prędzej gotów jestem uwierzyć, że Wawrzyk się tej walki panicznie przestraszył i woli z rok/dwa posiedzieć na dyskwalifikacji niż stracić masę zdrowia. Nawet jak go zawieszą teraz na dwa lata to i tak wróci względnie młody.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 25-01-2017 11:37:56 
Tyler

Hahahahahah to było dobre
 Autor komentarza: Hangag0d
Data: 25-01-2017 11:43:49 
O co chodzi z tymi próbkami a i b? W jaki sposób to niby miałoby mu pomóc.
 Autor komentarza: Barni
Data: 25-01-2017 11:44:47 
ciekawe czy na dyskwalifikacji też będzie dostawał comiesięczna pensje? W sumie wygodny układ siedzieć 2 lata na dupie z wygodną pensyjką.

W zasadzie może gdyby zabrać te pensje to by panowie faktycznie zaczęli pracować na swoją wypłatę za walke zamiast szwędać sie po klubach
 Autor komentarza: Raaadziu
Data: 25-01-2017 11:47:25 
Możliwe sekundantem ze jest jak mówisz. Lepiej dac sie złapać na koksie niż dac urwqc sobie leb
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 25-01-2017 11:51:07 
HangagOd

Próbka B jest zawsze dla potwierdzenia próbki A. Bardzo rzadko może coś się stać z probka A lub mogą pojawić się jakieś anomalie i wtedy wrazie wątpliwości jest otwierana probka B żeby potwierdzić wynik testu. Jeśli również ktoś ma podejrzenia do manipulacji probka A w laboratorium to może otworzyć próbkę B w innym dla konfrontacji. Tutaj właśnie trener Łapin ma taką nadzieję, że coś nawalilo przy kontroli próbki A i ma nadzieję że jakimś cudem wynik testu mógłby być inny
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 25-01-2017 11:53:56 
Aha i probka A i B są pobierane wo tym samym czasie w dwóch różnych fiolkach
 Autor komentarza: President
Data: 25-01-2017 12:28:27 
Jest prawdopodobienstwo ze po wypadku Andrzej byl leczony blokadami = Sterydami. Ale niestety nikle:( Jedno jest pewne, Andrzej juz nie zawalczy tej walki ! Probka A i B to to samo, B sie bada dlatego aby wykluczyc prawdopodobienstwo ze ktos mogl namieszac w A. Slyszeliscie kiedys ze jak A byla uwalona to B czysta? Ja nie, wiec szansa na to jest 1%.
 Autor komentarza: Niezapominajek
Data: 25-01-2017 12:30:40 
Przestań hanbić Polskę ty pseudo sportowcu co jedzie na koksie. Od tego szczęka nie stwardnieje pajacu.

Jak tam przygotowania do walki?
Jest koks jest impreza? Hahaha

Swizdu gwizdu no i walka poszla w pizdu... wstyd i hanba dla narodu !!!!

wawrzyk jestes jebanym zerem,totalnym sportowym dnem...nie waz sie wiecej mowic ze reprezentujesz POLSKE ty parchu!

WADA faka mają Polaka😂😂😂 Wstyd jak chuj proszę pana....


To są wpisy na Facebook Wawrzyka. Ciekawe jak się czuje czytają to. Chcę jakiś wyjaśnień.
 Autor komentarza: Mike555
Data: 25-01-2017 12:33:03 
Niektórzy widzę niezły ferment sieją, co wy myślicie, że Wilder się Wawrzyka przestraszył i cała ta VADA wszystko sfingowała? Ludzie, kto to jest Wawrzyk? Kto się go boi? Wilder żaden as, ale na niego wystarczy, dajcie spokój.
 Autor komentarza: ByWayOfKnockout
Data: 25-01-2017 12:35:32 
Przed snuciem przez nas spekulacji jednak warto by było, aby VADA oficjalnie przedstawiło szczegółowe wyniki badania. Przecież po ilości i ewentualnej obecności innych składników mogących świadczyć o próbach maskowania możemy się dowiedzieć czy było to branie z premedytacją czy sprawa jest bardziej podejrzana.
Warto wiedzieć, że Winstrol jako pojedynczy środek mógłby wręcz zaszkodzić Wawrzykowi i zwiększyć kontuzjogenność (w zależności od dawki może wysuszać stawy).
Na przykład wykrycie minimalnej dawki w tylko jednym z kilku badań mogłoby wskazywać na to, że Wawrzyk jednak przyjął to nieświadomie. Ale to i tak nie byłoby powodem, żeby twierdzić, że nie chciał się naszprycować, a jedynie poszlaka.
 Autor komentarza: Hangag0d
Data: 25-01-2017 12:47:58 
trashtalk
Dziękuję ślicznie za wyjaśnienie.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 25-01-2017 12:49:14 
No to grubo, ale to nie Fiodor decyduje o tym kto zostanie w grupie, to nie on podpisywał z nim kontrakt, chyba że się mylę?
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 25-01-2017 13:04:17 
Autor komentarza: Niezapominajek
Przestań hanbić Polskę ty pseudo sportowcu co jedzie na koksie. Od tego szczęka nie stwardnieje pajacu.
Jak tam przygotowania do walki?
Jest koks jest impreza? Hahaha
Swizdu gwizdu no i walka poszla w pizdu... wstyd i hanba dla narodu !!!!
wawrzyk jestes jebanym zerem,totalnym sportowym dnem...nie waz sie wiecej mowic ze reprezentujesz POLSKE ty parchu!
WADA faka mają Polaka😂😂😂 Wstyd jak chuj proszę pana....

To są wpisy na Facebook Wawrzyka. Ciekawe jak się czuje czytają to. Chcę jakiś wyjaśnień.Śmieszne są te bogoojczyźniane wpisy a nawet żałosne, bo takie fałszywe. Akurat ci co tak piszą to Polskę mają jeszcze bardziej głęboko w dupie niż ja.
A jak się czuje Wawrzyk czytając to? Myślę, że zwisa mu opinia takich ćwierć mózgów i przejmuje się straconą szansą a nie tym co jakiś szczekacz o nim napisał.
Kibice dla sportowca najczęściej tyle znaczą ile gówno co się do buta przykleja. Jak sportowiec na fali to są z niego "dumni", jak przegrywa to się śmieją, jak kończy karierę to niech już lepiej odejdzie a jak mu coś się stanie to się denerwują, że ktoś im śmie zawracać dupę jakimiś mało ciekawymi informacjami o Abdusałamowie, kogo on teraz obchodzi, tylko irytuje jego obecność, bo trzeba udawać, że się mu współczuje a to psuje humor.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 25-01-2017 13:06:40 
teanshin

No tak ale jak Fiodor się uprze to nie będzie trenował Cyca i żaden Wasyl Go do tego nie zmusi. Zawsze może zagrozić że odejdzie i co Wasilewski zrobi. Przecież lepiej jest odsunąć Wawrzyka od grupy niż załatwić dobrego trenera dla reszty chłopaków.

A tak wogole to się zastanawiam co sobie Wasyl teraz myśli o przyszłości Jego grupy. Bo tak nie wygląda za dobrze. Zaczynamy przegląd zasobow:

Andrzej Wawrzyk - dostanie dyskwalifikacje Wiadomo, że nikim wielkim by nie był ale Teraz Wasyl już nic na nim nie zarobi.

Artur Szpilka - trudny do prowadzenia, nieprzewidywalny, po dwóch porazkach, bardzo mocno się ceniacy. Wielki znak zapytania co do współpracy

Krzysiek Włodarczyk- w ostatnich latach Jego perypetie to kabaret, unikany, zarobek na Nim dosyć marny również sprawujący masę kłopotów.

Główka- jedynie On jest poukladany z perspektywami na sukces ale mało medialny

Cieślak- współpromuje Go ale wiadomo czeka Go dyskwalifikacja. Nie wiadomo jak będzie wyglądała Jego przyszłość.

Co do reszty w stajni to napewno Wasyl dokłada albo conajwyzej zarabia grosze.Wsrod prospektow nie ma nikogo wartościowego. Także Pana Wasilewskiego czeka spory ból glowy. W świat poszła informacja że już druga osoba z jego teamu jest na koksie. Za niedługo nikt nie będzie wysyłał ofert bo będą się bali że coś nie wypali. Wspolczuje Ci Wasyl
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 25-01-2017 13:14:46 
Grzelak

Podejrzane jest to, że tak bronisz Wawrzyka, czyżby oprócz Afroamerykanow i Mulatow również Cycu był na Twoim celowniku? :)
 Autor komentarza: Clevland
Data: 25-01-2017 13:16:10 
Wilder miałby się bać "tańczącego z Węgrami" Wawrzyka?

Nie rozmieszajcie mnie !


Wawrzyk mógł brać coś wcześniej aby wrócić szybciej po kontuzji i być może się nie wyczyścił.
No ale przed zgłoszeniem zawodnika takie rzeczy się sprawdza !

No chyba że Vada ma lepsze urządzenia niż te (o ile sprawdzali) robili to nasi.

Żenada i wielka szkoda.
Tyle że Wawrzyk uratował trochę zdrowia i zakończył karierę.
No chyba że do KSW go przyjmą....
 Autor komentarza: bloodline
Data: 25-01-2017 13:19:28 
Łapin niby nic nie wie a ja pojadę klasykiem:
https://www.youtube.com/watch?v=Y_oNiOT-QPY
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 25-01-2017 13:24:25 
Autor komentarza: trashtalk
Podejrzane jest to, że tak bronisz Wawrzyka, czyżby oprócz Afroamerykanow i Mulatow również Cycu był na Twoim celowniku? :)


A przed czym go bronię? Zrobił komuś krzywdę? Złamał prawo? (chyba tylko przepisy federacji o ile je złamał i nawet nie wiadomo czy świadomie)
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 25-01-2017 13:38:16 
Do wszystkich tych którzy uwierzyli w to co napisałem w pierwszym poście. To było napisane z przekasem i dla zgrywy zw Wilder obsral się Cyca.
 Autor komentarza: carson
Data: 25-01-2017 13:43:47 
[i]CYT:Jak przyjął pan wiadomość o dopingu wykrytym u Andrzeja Wawrzyka przez VADA?Fiodor Łapin:Z tego co teraz wyczytałem na temat tego środka, to Andrzej nawet nie ma takiej figury, żeby podejrzewać go o zażywanie czegoś takiego.
[/i]A teraz siégnijmy po garsc informacji
http://sterydy.cc/stanozolol/
Stanozolol Muskulatura zbudowana przy pomocy tej substancji jest solidna i wysokiej lakości, a doświadczenie pokazało, że nowo wyrobiona muskulatura po odstawieniu pozostaje w dużej mierze zachowana. Przyrost siły, osiągany stosując Winstrol jest umiarkowany, ale stały, to znaczy nie dochodzi do gwałtownych wzrostów siły, w zamian za to przez 3 – 4 miesiące osiąga się stałe postępy.Źeby uniknąć nieporozumień należy jasno powiedzieć, że Stanozolol nie redukuje automatycznie tkanki tłuszczowej i utwardza muskulaturę. [u]Kosmetyczny efekt Stanozololu widoczny jest w pełni tylko wtedy, jeżeli sportowiec przestrzega odpowiedniej diety i ilość tłuszczu oscyluje wokół 6%. Natomiast u hobbystów z przeciętną zawartością tłuszczu właściwości stanozololu nie będą widoczne.[/u]

Dlatego panie Lapin pan nic nie zauwazyl bo ( albo pan nie umiesz czytac albo udajesz glupiego) :
1. Wawrzyk jje slonine na sniadanie i popija olejem
, w poludnie zjada 5kg pasztetowej i popija 5 litrami coli , a wieczorem 25 tabletek Stanozolu .I potem mowi ze ciezko trenuje ... no ludzie.
Na koniec ,Cyt z wywiadu z Lapinem ,,Lapin : to inny Wawrzyk niz z walki z Povietkinem" Czyli taki ktory juz sie nie boi bo bierze Stanozolol.
 Autor komentarza: kabanos
Data: 25-01-2017 13:44:00 
No i pięknie się cycu załatwił ale ja się cieszę bo może to uratowało mu zdrowie:) A bumobij niech wezmie Millera albo washingtona
 Autor komentarza: Champion20
Data: 25-01-2017 13:57:07 
Wawrzyk mógł się szprycować od porażki z Povietkinem bo od tamtej pory wyglądał dużo lepiej był twardszy w ringu to samo Povietkin po porażce w Kliczką... jeden i drugi wpadł to daje do myślenia
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 25-01-2017 14:08:09 
To może być celowe działanie, a VADA na siłę chce zaliczyć Polskę do tych "wschoddnich złych krajów" mimmo, że Polska to Europa środkowa, członek UE i NATO. Przecież tam pracują przekupne debile. Ja juz około miesiąc temu przewidywalem, że te częste kontrole to są podejrzane. Przecież mogą próbki zawodnikowi odbierać. VADA przesadza i to może w końcu wywołac aferę na skalę międzynarodową.
 Autor komentarza: skud
Data: 25-01-2017 14:08:16 
wzielli walke bo mysleli ze badanie ,bedzie przed sama walka I moze juz nie wykarze.W polsce ma teraz powstac polada,ktora bedzie sprawdzac sportowcow,ktorzy biora czynny udzial w roznego rodzaju rozgrywkach.Tak,ze koksownicy praca w kotlowni czeka!
 Autor komentarza: onimunio
Data: 25-01-2017 14:13:44 
ja tam widze walke WILDER - TRUMP
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 25-01-2017 14:41:07 
Zalegalizowac to bo juz sie robi jedna wielka komedia. Kogo oni chca oszukiwac? Walcza z dopingiem? hahaha
W pierwszej kolejnosci powinni poleciec Wilder, Kliczko i Joshua.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 25-01-2017 14:58:01 
Wilder nie znajdzie rywala. Wygląda na to że tylko on jest czysty. Za 20 lat zwakuje pas i odejdzie niepokonany.
 Autor komentarza: coolpix
Data: 25-01-2017 15:00:18 
Od dwudziestuparu lat towarzyszy mi poczucie zażenowania polska waga ciężka.jak tu kibicować czego się złapać?;)
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 25-01-2017 15:03:40 
USRaelscy sportowcy nigdy nie używają niedozwolonych środków i nie wpadają na kontrolach.
Na wszystko mają indywidualne zezwolenia od lekarzy.
Wielu z nich bierze tak silne środki "lecznicze", że powinni leżeć na OIOM-ie - a oni startują w zawodach.

Dwa razy opluto Powietkina, przy akompaniamencie mikrocefali z Orga... bo musi się zestarzeć do 40-tki, żeby już nie być zagrożeniem dla innych.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 25-01-2017 15:04:37 
@Niezapominajek...
Śmieć.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 25-01-2017 15:07:24 
jestem w szoku... po pierwsze po wawrzyku nie widać żadnych efektow, może on lizał te strzykawki zamiast brac? po 2 jak to wyglada teraz wobec afer z cieslakiem i jezewskim, jak to lapin mowil ze wie o kilku innych co brali, ciekawe co na to p. wasilewski no i po 3 co sam zartownis adrzej co sie przedstawial vadzie bo to ladne imie...
a wilder wezmie rudeko, na ktorego miejscu mogl byc mollo na ktorego miejscu mogl byc zimoch i dac rewanz deontayowi heh mały wybór

1 .- Alexander Povetkin (Russia)
2 .- Bermane Stiverne (Haiti/Canada)
3 .- Luis Ortiz (Cuba) * CBP/P
4 .- Kubrat Pulev (Bulgaria)
5 .- Johann Duhaupas (France) SILVER
6 .- Andy Ruiz (Mexico)
7 .- Artur Szpilka (Poland)
8 .- Carlos Takam (Cameroon)
9 .- Dillian Whyte (Jamaica/GB) INTL/BBB C
10 .- Gerald Washington (US)
11 .- Mariusz Wach (Poland)
12 .- Andrzej Wawrzyk (Poland) * CBP/P
13 .- Jarrell Miller (US) * CBP/P
14 .- David Price (GB) * CBP/P
15 .- Andriy Rudenko (Ukraine) INTL Silver * CBP/P
 Autor komentarza: coolpix
Data: 25-01-2017 15:09:27 
Ygnac przecież to oczywiste co dzieje się w putinskom sojuzie z dopingiem.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 25-01-2017 15:09:41 
no i przeraza mnie glupota... wbc cleanboing i pewne badania i brac? Cos co dlugo sie utrzymuje?
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 25-01-2017 15:17:38 
Jak ja bym miał stawiać kiedy Cycek zaczął się szprycowac to obstawialbym przerwę po wypadku jak rozpoczął budowanie siły fizycznej.


Teraz jestem ciekawy jak tam ogólnie będzie wyglądała sprawa u Szpilki. Artur również w przeciągu ostatniego roku wzmocnił się niesamowicie fizycznie. Jestem ciekawy czy w tych odwoływaniu walk w lutym nie jest nic na rzeczy. Strata Wawrzyka to jedno ale dopuścić do wpadki jedynej kury przynoszacej złote jaja w stajni Wasyla to coś na co napewno nie może sobie pozwolic.
 Autor komentarza: kabanos
Data: 25-01-2017 15:55:05 
Wawrzyk na koksie ma gorszą budowę niż ja po 2 miesiącach ćwiczeń on po prostu nie ma genetyki
 Autor komentarza: titleshotthe
Data: 25-01-2017 16:37:32 
Nie WADA a VADA dzieła z WBC. Dziwny temat z tym że polska organizacja Antydopingowa nie chcę podważać badań amerykańskiej . Przecież to chodzi o czystość tego sportu oraz dobro zawodników a nie politykę . Wasyl dla dobra reszty zawodników nie będzie wojował z WBC . Moim skromnym zdaniem i tak organizacja IBF to ta która trzyma się swoich zasad najbardziej . Pożyjemy zobaczymy . Nie chcę prorokować ale jak się dowiedzieli że Povietkin był przygotowany na pozytywny wynik i przeprowadził swoje badania to się okazało że miał w organizmie 0,000000... .
 Autor komentarza: maro1988
Data: 25-01-2017 17:14:51 
Tez mi sie wydaje ze Wawrzyk obsrał porty i cos wziol aby do walki nie dioszło a temat odwołania walki przez kontuzje juz jest nie modny .
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 25-01-2017 17:36:25 
Zatrwaza mnie logiczne myślenie niektórych osób. No tak Wawrzyk był przestraszony i zamiast nie przyjmować oferty to bardziej wolał że strachu wziąść sterydy ryzykując przy tym długa dyskwalifikacje, brak zarobku, wyrzucenie z grupy i odwrócenie się czesci kibiców. Brawo panowie za interpretowanie rzeczywistości.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 25-01-2017 17:40:29 
up
Miałem napisać to samo. Rzeczywiście przez to że ostatnio odwoływanie walki przez kontuzje jest "nie modne" lepiej wpaść na dopingu xD
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 25-01-2017 17:42:29 
Autor komentarza: trashtalk
Zatrwaza mnie logiczne myślenie niektórych osób. No tak Wawrzyk był przestraszony i zamiast nie przyjmować oferty to bardziej wolał że strachu wziąść sterydy ryzykując przy tym długa dyskwalifikacje, brak zarobku, wyrzucenie z grupy i odwrócenie się czesci kibiców. Brawo panowie za interpretowanie rzeczywistości.


Dokładnie tak. To się dupy nie trzyma, przecież Wawrzyk wie, że te kontrole są dokładne i tam nie ma "uda się / nie uda się". Tym bardziej, że nie wpadł na wyrywkowej kontroli, wiedział, że ona będzie, nie teraz to z tydzień albo za 2 tygodnie.
A druga sprawa, co by mu ten doping miał dać? Powiększenie iluzorycznej szansy na wygraną?
Nawet branie dopingu nie było z korzyścią dla jego zdrowia, bo dłuższa walka = większy oklep.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 25-01-2017 17:47:12 
Akurat Grzelak ja myślę, że Cycu mógł wziąść ale nie dlatego że się bał i chciał stracić ta walkę tylko dlatego że zapewne robił tak w przeszłości. Kiedyś mu się udawało ale zapomniał że teraz to profesjonalne laboratorium będzie mu robiło badania pod każdą możliwa substancje. Pewnie jacyś Jego " doradcy" powiedzieli mu ze rym razem też mu się uda i głupi uwierzył. Dla mnie Cycu koksuje conajmniej od czasu wypadku i długiej przerwy.
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 25-01-2017 17:52:16 
A ja myślę, że jeżeli Cycu coś brał świadomie to brał wcześniej i mu zostało. Bo nie wiem czy to tak można łatwo policzyć "brałem coś w listopadzie, w styczniu przejdę kontrolę / nie przejdę". A badania są drogie i chyba nie da się tak od ręki zrobić, żeby sprawdzić czy przejdzie. Tzn. żeby zrobić przed wzięciem walki i sprawdzić czy się przejdzie za chwilę. Choć i tak moim zdaniem tak właśnie powinni zrobić.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 25-01-2017 17:55:44 
Tak tylko jacyś " eksperci" mogli mu powiedzieć że np: w małych dawkach nikt tego nie wykryje albo stężenie będzie tak niskie że się nie doczepia i Cycu wziął. To dla mnie świadczy o tym że koksuje od dawna bo nie robilby jednorazowego incydentu przy tak ważnym wydarzeniu na takim przypale.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 25-01-2017 17:57:27 
Mnie te afery dopingowe nie dziwią. Problem dopingu w sporcie istnieje. Tylko naiwni wierzą, że ten sport jest czysty. Ja nie do końca też mam zaufanie do tzw. niezależnych instytucji antydopingowych. Mogą one być instrumentem w rękach ogromnych koncernów farmaceutycznych do walki z konkurencją. Światem rządzą pieniądze i pewne specyfiki będą zakazane, a inne, które mogą mieć podobne działanie będą dozwolone. Nie wiem czy kryteria umieszczania środków na zakazane listy są przejrzyste. Oczywiście nie usprawiedliwia to Wawrzyka. Po prostu dał się złapać. Ja go nie żałuję, bo to nie jest zawodnik, który mógłby namieszać w HW. Boks nawet nie zauważy jego nieobecności. Sam Wawrzyk nie ma też osobowości, która przyciągałaby kibiców.
 Autor komentarza: TRM
Data: 25-01-2017 19:11:04 
Grzelak

badania chyba się robi pod dany środek, chyba ok 3 tysięcy kosztuje. dla wasyla to grosze, więc gdyby wiedział to raczej by przebadał andrzeja wcześniej.
 Autor komentarza: skud
Data: 25-01-2017 19:37:28 
To ,teraz Wasyl wszystkich swoich wysle na kontrole))Szpilka jak wroci,Zimnoch z Mollo musza cos brac zeby jakos ta walka wygladala,Rex ledwo dyszy a walczy ale jemu bym sie nie zdziwil.Laszczyk dzialal z Wachem ale juz powinien sie oczyscic do tej pory.Stad te dlugie przerwy lub slabi rywale,wtedy nie ma powodow do kontroli.Sory ,tym co nie brali ale napisalem w formie zartow,bo kur..a az sie chce plakac!
 Autor komentarza: jozef
Data: 25-01-2017 19:46:12 
A co ma biedny treneiro powiedzieć? Myślę, że na 100% o tym nie wiedział. Sprawia wrażenie człowieka prawdomównego i z silnym kręgosłupem moralnym. Nie śmiałbym się z jego wypowiedzi na temat koksiarzy w kontekście złapania Cyca. Myślę, że jest równie zaskoczony co my.
 Autor komentarza: Mario1977
Data: 25-01-2017 20:06:43 
Dajcie spokój z wpisami typu: Wilder i VADA na pewno coś namieszali. Po co? Kim jest Wawrzyk? Przecież to cienki Bolek. Bomber byle uderzeniem sadza go na wózek inwalidzki. Wasyl i tak zrobił cud, że doholował go (prawie) do 2 walk o pas. Prawdopodobnie głowa u cyca nie wytrzymała i brał coś, bo mu powiedzieli, że jak będzie to i owo aplikował to moze przeżyje w ringu z Wilderem.

Dziwi mnie, ze coś Wasyl siedzi cicho. Królestwo się wali chyba. Najpierw znienacka Ajtuj wyoutowany. Teraz Wawrzinio na lekach poporodowych. Czyżby coś ich łączyło?
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 25-01-2017 20:33:55 
Po chu.. robic sobie wstyd z probka b , przeciez to sie utrzymuje ze 3 miechy to powinni zabrqc cycka za dupe i do laboratorium jakiegos w polsce i zbadac na szybko (wasyla stac na to przeciez te badania kosztuja okolo 3 tysiecy ,)to i tak mniej niz badanie probki b , a mozna szybko rozwiac wastpliwosci jakby cycek cos krecil , dodatkowo wasylowi to sie oplaci gdyz na szybko bedzie mogl przestac mu placic pensje co miesiac ,
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 25-01-2017 20:42:51 
Dokladnie Ojcze sam Cycu powinien to zrobić jeśli czuje się niewinny.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 25-01-2017 21:01:19 
Grzelak

...............Akurat ci co tak piszą to Polskę mają jeszcze bardziej głęboko w dupie niż ja.

Bracie @Grzelak ojciec jest przekonany ze co do glebokosci dupy to wygrywasz tu walkowerem z kazdym :)
 Autor komentarza: Dominator303
Data: 25-01-2017 21:31:43 
Na brak umejetnosci czysto bokserskich ratunkiem nie jest stanozolol,,Wawrzyk nawet na megaaa koksie jest dla Wildera na strzała
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.