BASHIR: LUDZIE BĘDĄ ZSZOKOWANI FORMĄ KLICZKI

Marcin Olkiewicz, BaylorIC TV

2017-01-22

29 kwietnia na stadionie Wembley w Londynie Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) stanie przed szansą odzyskania tytułów mistrza świata wagi ciężkiej, mierząc się w hitowej walce z Anthonym Joshuą (18-0, 18 KO). I ma być ponoć w rewelacyjnej formie.

James Ali Bashir, który pełni funkcję asystenta w narożniku Kliczki zapewnia, że Ukrainiec nie powiedział jeszcze ostatniego słowa, a swoją dyspozycją 29 kwietnia pozytywnie zaskoczy nie tylko samego Joshuę, ale również wszystkich kibiców. Bashir zaznacza również, że jego zdaniem pojedynek na pewno nie potrwa zaplanowanych dwunastu rund.

- Władimir Kliczko kiedy wchodzi do ringu zawsze jest świetnie przygotowany. To ogromny profesjonalista, zawsze gotowy w stu procentach. Anthony Joshua to z kolei duży, młody, silny i eneregetyczny pięściarz. To będzie niesamowita walka. W ringu stanie naprzeciw siebie dwóch wielkich, obdarzonych potężnym uderzeniem facetów. Ktoś musi zostać znokautowany (...) Władimir Kliczko zaszokuje wszystkich! Spodziewam się w ringu prawdziwego piekła. Myślę, że to będzie krótka, ale wybuchowa walka. Ktoś kogoś znokautuje.  Nie ma szans, aby ta walka potrwała pełen dystans - powiedział Bashir.

Walkę Joshua-Kliczko obejrzy na stadionie Wembley przynajmniej 80 tysięcy kibiców, jednak ze względu na ogromne zainteresowanie tym wydarzeniem promotor Eddie Hearn wystosował do władz miasta prośbę o pozwolenie na dostawienie kolejnych 5 tysięcy miejsc. Tak więc pojedynek może na żywo obejrzeć ostatecznie 85 tysięcy ludzi, co byłoby jednym z najlepszych wyników jeżeli chodzi o pięściarskie wydarzenia w historii.