DANNY GARCIA O OJCU: TRUMP WYGADUJE GORSZE RZECZY

Redakcja, boxingscene.com

2017-01-20

Porywczy temperament ojca Danny'ego Garcii (33-0, 19 KO) ponownie dał o sobie znać podczas konferencji prasowej przed walką z Keithem Thurmanem (27-0, 22 KO), kiedy senior zaczął ubliżać rywalowi swojego syna. Sam bokser zachowuje spokój i podkreśla, że to małe zło w porównwaniu z retoryką Donalda Trumpa, który w piątek zostanie zaprzysiężony na czterdziestego piątego prezydenta USA.

- Jest jaki jest, ja go nie zmienię. Mogę się tylko śmiać. Słyszałem już gorsze rzeczy z ust naszego nowego prezydenta - oznajmił.

Podczas spotkania z dziennikarzami Angel Garcia był nawet gotowy bić się z Thurmanem. Danny, choć sam trzyma nerwy na wodzy, przyznaje, że nie ma nic przeciwko takim spektaklom podczas promocji pojedynku.

- Tak się robi wielkie walki! Thurman ewidentnie był wkurzony, wszyscy byli wkurzeni. Myślą, że walczą z moim ojcem, a mną się już nie przejmują - skomentował.

Dwaj czołowi pięściarze wagi półśredniej skrzyżują rękawice 4 marca w Barclays Center na Brooklynie. W stawce znajdą się pasy WBC i WBA.