GOLDEN BOY I TELEWIZJA ESPN Z WIELKĄ UMOWĄ NA NOWĄ SERIĘ GAL

Grupa Golden Boy Promotions związała się ze stacją ESPN nową umową, dzięki której młodzi pięściarze tej stajni będą mieli zagwarantowane regularne starty. Nowa seria nosi nazwę "Golden Boy Boxing on ESPN" i rozpocznie się w marcu.

Dwugodzinne gale będą puszczane na ESPN2, ESPN Deportes oraz ESPN3. Takie wieczory mają odbywać się średnio dwa razy w miesiącu - w czwartki, piątki bądź soboty. Do końca 2017 roku odbędzie się osiemnaście takich gal. W przyszłym będą to już dwadzieścia cztery wieczory z boksem. W planach jest również przedłużenie umowy na cały 2019 rok.

Pierwsza gala zostanie rozegrana 23 marca w Fantasy Springs Resort Casino w Indio w stanie Kalifornia. Głównych bohaterów powinniśmy poznać wkrótce.

- To stacja z wielką historią jeśli chodzi o pokazywanie boksu. Współpracowaliśmy już w przeszłości i jestem bardzo zadowolony, że zawodnicy naszej grupy będą pokazywani tak dużej publiczności. Z kolei kibice będą mieli okazję śledzić kariery przyszłym mistrzów. Nasze porozumienie z ESPN to coś znacznie większego niż współpraca z innymi telewizjami. To dla nas wielka szansa. Nasi zawodnicy będą testowani i sprawdzani, a wy zobaczycie ciekawe zestawienia i walki. A ci, którzy przejdą test, będą mogli potem boksować na przykład na antenie HBO. Nasi prospekci będą się spotykać z innymi prospektami bądź dawnymi mistrzami. Młodzi i zdolni pięściarze będą poddawani trudnym próbom i wyzwaniom. Kibice na to zasługują - powiedział Oscar De La Hoya, promotor GBP.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rocky86
Data: 19-01-2017 22:11:50 
No i bardzo dobrze, boks powinien być pokazywany na ogólnodostępnych kanałach, a nie tylko HBO i SHO, a gdzie tylko można wpychać PPV. Tak się buduje funbase. Haymon z takiego założenia wychodził tworząc PBC i to wydaje się być dobrym kierunkiem.
 Autor komentarza: JIN
Data: 20-01-2017 08:45:59 
Ja z innym tematem.
Rzuciłem okiem na listę publicystów bokser.org i chyba zaszły pewne zmiany, czy może mi się wydaje?
Jakieś awanse oraz degradacje, o ile można to tak nazwać.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.