THURMAN STRASZY GARCIĘ SWOJĄ SIŁĄ I LICZY NA WIELKĄ WIDOWNIĘ

Podczas gdy w systemie PPV puszczane są ostatnio naprawdę mało atrakcyjne walki, być może najciekawsza z nich - starcie Danny'ego Garcii (33-0, 19 KO) z Keithem Thurmanem (27-0, 22 KO), będzie do obejrzenia na otwartym kanale CBS. Pojedynek unifikacyjny mistrza WBC z championem WBA kategorii półśredniej odbędzie się 4 marca.

- Takie coś to błogosławieństwo, bo mi zależy na tym, aby amerykańscy kibice oglądali mnie w akcji. Ludzie powinni mieć możliwość śledzenia tak wielkich walk bez wykładania pieniędzy ze swojej kieszeni. Byłoby świetnie, gdybyśmy zdołali przyciągnąć przed telewizory osiem milionów widzów - mówi Thurman, który wykręcał już dobre liczby w poprzednich występach. Jego walkę z Shawnem Porterem w szczytowym momencie śledziło blisko cztery miliony kibiców.

- Dostępność do takiej walki to coś bardzo dobrego dla boksu i całego tego biznesu - wtóruje mu promotor Lou DiBella.

Noszący przydomek "One Time" pięściarz z Florydy wierzy, że różnicę zrobi jego siła. Wszak zanim Garcia zdobył tytuł w wadze półśredniej, wcześniej długo startował w super lekkiej.

- Pamiętam tego dzieciaka jeszcze z czasów amatorskich, a on zapewne pamięta mnie. Mam dla niego sporo szacunku za wcześniejsze osiągnięcia, ale największe sukcesy odnosił w limicie 140 funtów. Teraz próbuje pokazać się na granicy 147 funtów, tylko że wybrał złego rywala. Znokautuję go - odgraża się mistrz World Boxing Association.

- To ja jestem naturalnym półśrednim i zunifikuję te pasy. Pozostanę mistrzem na zawsze. Od dawna naciskałem na ten pojedynek. Do Garcii mam respekt, jednak przekona się już wkrótce, zresztą jak każdy inny z moich rywali, że moja szybkość w połączeniu z siłą to coś, czego nie można przejść. Nie znajdzie na to odpowiedzi - dodał Thurman.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 19-01-2017 10:33:16 
Stawiam minimalnie na Thurmana szykuje się mega walka;]
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 19-01-2017 11:27:46 
Garcia jest sprytnieJszy i lepszy technicznie. Thurman jest za to mocniejszy fizycznie i ma mocniejszy cios. Jeśli Danny nie da się stlamsic fizycznie w początkowych rundach to być może wygra to na punkty. A tak ogólnie to jak kolega u góry stawiam na Thurmana tylko jeszcze bardziej minimalnie.
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 19-01-2017 12:27:39 
wreszcie, oprócz hektolitrów różnych pseudobokserskich gal i walk w rodzaju 'ale-tu-nie-ma-na-co-patrzeć', mistrzowski po prawdzie pojedynek, warto by się tu pochylić nad licznymi kwestiami bokserskimi, w skrócie jednak: normalnie dałbym Garcię PTS przez lekki wałek, nie wiem tylko czy otwarta telewizja coś tu nie zmienia -to jednak pewne nowum trudno zgadnąć; osobiście uważam że Garcia z czasem nie jest coraz lepszym bokserem, ustabilizował się na swoim nienajwyższym poziomie czasem wydaje się że kiedyś był ostrzejszy a na pewno bardziej aktywny w ringu, Thurman znowu - wbrew opinii dla mnie nie jest to gość o jakieś wielkiej odporności, nie mniej ogólnie uczta dla kibiców
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 19-01-2017 13:22:46 
To będzie 12 rundowa wielka wojna. Wspaniała walka ze znakomitymi wybuchowymi stylami.
Ja stawiam na Thurmana. Myśle, że będzie zwyczajnie zbyt duży dla Garcii.
Umiejętności wcale mu nie odbieram, Danny jest mega niedoceniany i wiele razy udowadniał swoją wartość.
Niemniej jednak wydaje mi się, że w tym pojedynku całą robote zrobi rozmiar Thurmana.
Dzieki temu moim zdaniem pomimo wyrównanej walki, jego ciosy będą robiły większe wrażenie i będą miały większą wymowe.
 Autor komentarza: Heldmaschine
Data: 19-01-2017 17:46:15 
Sporym faworytem Thurman. Jeśli nie przed czasem, to wysoko na punkty.
Szybkość i siła Thurmana będą dla Garcii zabójcze.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.