TFC I - MIELEWCZYK W WALCE WIECZORU

Redakcja, Informacja własna

2017-01-10

Już 4 lutego w Tczewie w hali sportowej przy ul. Kólowej Marysieńki odbędzie się TFC I "Beginning". Organizatorami gali są Federacja Thunder Fighting Championship Krystiana Cieśnika oraz Prezydent Miasta Tczewa - Mirosław Pobłocki. W walce wieczoru zobaczymy powracającego po emocjonującym boju w Kanadzie Damiana Mielewczyka.

Główną atrakcją lutowej imprezy będzie rewanżowe starcie tczewianina z Piotrem Szczukowskim. Do ich pierwszego spotkania doszło w listopadzie na gali w Hotelu nad Wisłą, gdzie po bardzo wyrównanym początku „Miela” odzyskał inicjatywę i zwyciężył na punkty. Szczukowski jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski, a także uczestnik Mistrzostw Europy. Dla Mielewczyka walka w Tczewie będzie powrotem do ringu po świetnym występie na gali w Kanadzie.

W K-1 zobaczymy Piotra Jankowskiego, który stanie do rewanżu z Patrykiem Kamińskim. Jankowski w ostatnim występie pokazał niesamowite serce do walki i determinację, więc w tym pojedynku powinniśmy spodziewać się emocji.

Ponadto w ringu zaprezentuje się Sebastiana Gara, Adrian Domalewski, Krzysztof Gackowski, Adrian Guss oraz zawodnicy Wisły Tczew. Organizator planuje aż dwanaście walk na karcie gali.

Bilety na gale będą dostępne w cenach: 30 zł (trybuna), 50 do 80zł parkiet. W sprzedaży będą również ośmioosobowe stoliki przy ringu w cenach 800, 1000 oraz 1200 złotych z skromnym cateringiem i napojami.

Wejściówki dostępne będą od środy w Centrum Komórek Manhattan (ul. Żwirki 42), siłowni EbroGym (ul Jagiellońska 55) oraz w Thunder Gym (ul. Kwiatowa 10). Stoliki ośmioosobowe przy ringu dostępne pod numerem 884 802 802.