VIRGIL HUNTER I CHRIS ALGIERI POMOGĄ JACOBSOWI PRZED WALKĄ Z GGG

Virgil Hunter, jeden z najbardziej cenionych trenerów na świecie, pracujący m.in. z Andre Wardem i Andrzejem Fonfarą, będzie pomagać Danielowi Jacobsowi (32-1, 29 KO) w przygotowaniach do walki życia z Giennadijem Gołowkinem (36-0, 33 KO).

Jacobs i jego szkoleniowiec Andre Rozier zamierzają opuścić Nowy Jork i polecieć na obóz przygotowawczy do gymu Huntera w Oakland w Kalifornii. Rozier pozostanie dyrygentem, ale Hunter będzie udzielać pięściarzowi porad, kiedy uzna to za stosowne.

- Virgil i ja jesteśmy jak rodzina. Jest dla mnie jak duży brat. Będziemy razem w gymie, więc czasami pewnie szepnie mi coś do ucha - powiedział opiekun 29-letniego Amerykanina.

Poza Hunterem Jacobsowi będzie pomagać m.in. były mistrz wagi super lekkiej, jego krajan z Nowego Jorku Chris Algieri (21-3, 8 KO), który będzie odpowiedzialny za przygotowywanie posiłków. Algieri od dawna interesuje się kwestiami żywieniowymi i studiował w tym zakresie na New York Institute of Technology.

Walka Gołowkin-Jacobs odbędzie się 18 marca w hali Madison Square Garden w Nowym Jorku. W stawce znajdą się pasy WBC, WBA Super, IBF oraz mniej znaczący IBO w kategorii średniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Krusher
Data: 07-01-2017 12:39:15 
Widzę, że konkretna ekipa się zbiera w obozie Amerykanina.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 07-01-2017 15:54:13 
Powinien zatrudnić Kowaliowa aby zobaczył jak bije GGG i Hopkinsa albo Warda aby go jakiś sztuczek nauczył.
Zapasy itd.
Aby spróbować zmęczyć GGG.

Generalnie u GGG szukałbym szansy w trafieniu go na wątrobę...

Moim zdaniem GGG zrobi sobie z Jacobsa strzelnicę...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.