Archiwum wiadomości z dnia: 2017-01-05

 
ANDRE WARD: OSIĄGNĄŁEM WIELE, MOGĘ ODEJŚĆ

Andre Ward (31-0, 15 KO) coraz częściej zaczyna przebąkiwać coś o możliwości zakończenia kariery. Mistrz olimpijski z Aten (2004) swego czasu zdominował kategorię super średnią, a ostatnio po zwycięstwie - nawet jeśli kontrowersyjnym, nad Siergiejem Kowaliowem (30-1-1, 26 KO), został również liderem wagi półciężkiej i mistrzem trzech federacji.


MICHAŁ CIEŚLAK O STARYCH CZASACH: PĘKAŁY NOSY I ŻEBRA

Michał Cieślak (15-0, 11 KO) jest konkretny w ringu, ale i przed kamerą. Tym razem jednak mieliśmy okazję usiąść na spokojnie, porozmawiać dłużej i wrócić do czasów, kiedy jeszcze mało kto wiedział o jego istnieniu. O pierwszych krokach w boksie, ulicznych potyczkach, ale również wyjeździe za ocean, porozmawialiśmy z nim na kilka dni przed jego wylotem do USA.


TRZY OBRONY STEVENSONA W TYM ROKU?

Adonis Stevenson (28-1, 23 KO) dobija do czterdziestki, a boksuje bardzo rzadko. W minionym roku podszedł do zaledwie jednej obrony tytułu mistrza świata federacji WBC wagi półciężkiej, pokonując w efektownym stylu w czwartej rundzie Thomasa Williamsa Jr. W sezonie 2017 ma to się jednak zmienić i "Superman" częściej będzie pokazywał się kibicom w akcji.