MICHAŁ CIEŚLAK O STARYCH CZASACH: PĘKAŁY NOSY I ŻEBRA

Michał Cieślak (15-0, 11 KO) jest konkretny w ringu, ale i przed kamerą. Tym razem jednak mieliśmy okazję usiąść na spokojnie, porozmawiać dłużej i wrócić do czasów, kiedy jeszcze mało kto wiedział o jego istnieniu. O pierwszych krokach w boksie, ulicznych potyczkach, ale również wyjeździe za ocean, porozmawialiśmy z nim na kilka dni przed jego wylotem do USA.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 05-01-2017 20:46:25 
Czekam na rewanż z Jeżewskim.
 Autor komentarza: magic19
Data: 05-01-2017 21:24:06 
Też myślę,że kiedyś rewanż z Jażewskim by się przydał bo jest to mała plama i moim zdaniem Michał był lekko podłączony ale jeśli będą ciekawsze starcia to wolę żeby szedł głębiej.Wyjazd do Stanów lub gdziekolwiek jest ewidentnie potrzebny Michałowi,złapie luz nie tylko w ringu :) będzie bardziej kontaktowy,wyjazdy zawsze wzbogacają życiowo człowieka.Powodzenia chłopaku mam nadzieję,że po tym wyjeździe zobaczymy jeszcze lepszą wersję Michała.
 Autor komentarza: Hangag0d
Data: 05-01-2017 21:39:21 
Świetny pretekst do rewanżu - zawodnik podłączony do prądu na ułamek sekundy xD Jeżewski nic w tej walce nie zrobił poza jednym ciosem, sam zobaczyłbym go tylko w ramach utarcia nosa tym wszystkim fanom jakiegoś randoma z dupy, którzy przez sędziego upatrują winę w Cieślaku i besztają go w komentarzach.
 Autor komentarza: magic19
Data: 05-01-2017 21:59:06 
Hangag0d
Nie besztam Michała a walka powinna się odbyć właśnie dla utarcia nosa jak i udowodnieniu kibicom,że był to przypadek.Jeśli jest jakaś część kibiców,którzy jak piszesz besztają go to coś musi być na rzeczy bo wcześniej nie pamiętam negatywnych komentarzy pod tematem z Michałem.Nie napisałem,ze to priorytet tylko kiedyś :) nawet jako jakaś walka na przetarcie po kontuzji lub dłuższej przerwie.Musisz chłopaku siąść luźniej w fotelu na nogach :) to tylko zwykła konwersacja w internecie :)

https://twitter.com/Mihas_G/status/816927845788291072
 Autor komentarza: Hangag0d
Data: 05-01-2017 22:15:19 
Nie no, nie mam tutaj pretensji do Ciebie, tylko do zjebów z jutubka, którzy widzą duchy, bo Jażewski umie złożyć zdanie w języku Polskim i sprzedał im swój punkt widzenia - jak prawdziwy mężczyzna wziął wszystko na klatę xD Nie to co ten niepokorny młokos-balonik-Cieślak, który śmiał wypowiedzieć słowa, które poraziły widownię bolską: "NIE ODCZUŁEM TEGO CIOSU". Ktoś nawet napisał, że Jażewski tej walki nie przegrał XD
 Autor komentarza: magic19
Data: 05-01-2017 22:27:25 
To się nazywa świat każdy ma prawo myśleć po swojemu i mówić co chce :)także ludzie wypisują różne kocopoły:) Dlatego napisałem,że wyjazd dla Michała to taka super witamina do jego rozwoju,ludzie widzą tylko to,że jedzie do stanów to posparuje z czarnymi i złapie luzu:) to jest tylko jakiś mały procent tego ważnego doświadczenia jakie wchłonie ten młody chłopak.Złapie dużo innych bardzo ważnych doświadczeń oprócz gibania się jak czarnuch :)Narazie niech chłopak sobie nie zawraca głowy walką z Jażewskim ale na jego miejscu bym kiedyś do tego wrócił
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 05-01-2017 22:28:37 
Bardzo dobry zawodnik,kiedys zajdzie wysoko.
Ostatniej jgo walki nie ogladalem, to sie na ten temat nie wypowiadam.
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 06-01-2017 00:30:17 
Ooo, widzę, że też zniknął mój całkiem sympatyczny wpis z życzeniami dla Gołoty i Cieślaka. Ale może i tak lepiej.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 06-01-2017 00:42:10 
Co do Cieślaka nic do faceta nie mam. Trochę bije od niego przesadna pewność siebie ale to chyba dla niego dobrze (choć jak widać było nie wolno z tym przesadzać). Akurat mi link zacięło tuż po tym jak złapał tego ciosa i to dodało dramaturgi mocno całej sytuacji bo zanim wszystko się ogarnęło liczony był już drugi pięściarz.
Niesmak widać jednak jest. Rewanż? Przydałby się jak najbardziej ale może w przyszłości niedalekiej? Jeśli Jeżewski też by trochę "urósł" rangą w Pl chociaż to Cieślak powinien na takie starcie pójść. Jakby nie było reszta pojedynku szła pod jego dyktando.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 06-01-2017 03:04:35 
Walka powinna byc uznana za nieodbyta , faul cieslaka ewidentny , sedzia idota , jakby to jezewski byl na miejscu cieslaka to bankowo by wasyl zalatwil no contest (albo nawet dyskwalifikacje jezewskiego :) ale coz uklady i ukladziki , nie lubi ojciec cieslaka i nie kibicuje mu , i ma tez ojciec nadzieje ze nigdy nie zajdzie tak daleko jak glowka (ktoremu ojciec zyczy fajnych walk i duzo kasiorki bo akurat z komandosow wasyla jemu sie chyba nalezy najbardziej za klase wringu i poza ringiem
 Autor komentarza: Clevland
Data: 06-01-2017 09:44:33 
Cieślaka czeka jeszcze sporo pracy, aby piąć się wyżej.

Powtórka walki z Jeżewskim powinno się odbyć.
 Autor komentarza: joker69
Data: 06-01-2017 12:09:11 
Taki git, to i dupska pewnie też pękały kumplom z ośki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.