DeGALE CHCE BYĆ JAK CALZAGHE, ZAMIERZA PRZYĆMIĆ JOSHUĘ

James DeGale (23-1, 14 KO) zapowiada, że będzie numerem 1 w brytyjskim boksie, kiedy pokona Badou Jacka (20-1-2, 12 KO) i zunifikuje pasy mistrzowskie w wadze super średniej. "Chunky" twierdzi, że zostawi w tyle nawet Anthony'ego Joshuę i Carla Framptona, czołowe obecnie postaci pięściarstwa na Wyspach.

- Myślę, że będę najlepszy. Zunifikowanie tytułów na ringu w Nowym Jorku - nie ma chyba niczego lepszego. Najpierw zostałem mistrzem olimpijskim, potem pierwszym złotym medalistą z Wielkiej Brytanii, który został zawodowym mistrzem świata, a teraz raz jeszcze mogę dokonać historycznego wyczynu i zostać pierwszym pięściarzem kategorii super średniej, który wybrał się za ocean i zunifikował tytuły - mówi.

- Moja kariera przypomina trochę tę Joe Calzaghe, znajduję się w podobnym położeniu. Momentem, który zdefiniował jego karierę, była walka z Jeffem Lacym. Był mistrzem od lat, ale wiele osób w niego wątpiło, miał wielu hejterów. W moim przypadku jest podobnie. Kiedy jednak pokonam Jacka, ludzie będą wiedzieć, że jestem najlepszy w Wielkiej Brytanii i całej dywizji - dodaje.

Pojedynek Jack-DeGale odbędzie się 14 stycznia w Barclays Center. W stawce znajdą się pasy WBC i IBF w limicie 168 funtów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 03-01-2017 14:21:05 
Dobra walka. Będzie, ale joshuy nie zdominuje, ludzie zazwyczaj patrzą tylko na hw
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 03-01-2017 19:50:25 
DeGale to świetny pięściarz, artysta boksu, wszechstronnie wyszkolony, ale on nie ma osobowości, która przyciąga kibiców. DeGale nie ma swojej grawitacji, charyzmy. Ja nawet mam wrażenie, że gość wykazuje pewne objawy Zespołu Aspergera, jest wycofany, ma specyficzne poczucie humoru, zrozumiałe dla niewielu, nie potrafi nawiązać poprawnych relacji z tłumem. Mimo wszystko życzę mu powodzenia, trzymam kciuki za niego w walce z Badu Jackiem i oby rzeczywiście kibice przekonali się do niego, bo umiejętności DeGale ma nieprzeciętne.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.