ROY JONES: DZISIEJSI BOKSERZY MÓWIĄ TYLKO PO TO, ŻEBY MÓWIĆ

Słynny Roy Jones Jr (64-9, 46 KO) nie ma najlepszego zdania o współczesnych bokserach. Zdaniem Amerykanina  pięściarze za mało koncentrują się na sporcie, a za bardzo na całej reszcie, w tym odgrażaniu się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Weźmy takiego Julio Cesara Chaveza. Ten gość walczył z każdym. Albo się wygra, albo przegra. Ważne, żeby dać kibicom to, czego chcą. Dzisiejsze gwiazdy mówią tylko po to, żeby mówić - oznajmił najlepszy niegdyś bokser globu.

Jones twierdzi, że zbyt wielu zawodników stara się naśladować Floyda Mayweathera Jr, który jak nikt przed nim zdołał uczynić z boksu wielki biznes.

- On zmienił sposób, w jaki postrzegamy boks. To zrozumiałe, że chcą go naśladować, bo zarobił więcej pieniędzy niż ktokolwiek przed nim. Jeżeli jednak ktoś spróbuje powtórzyć jego wyczyn, to mu się nie uda - powiedział.

Szczytowym osiągnięciem "Money" Floyda była walka stulecia z Mannym Pacquiao w maju 2015 roku. Amerykani zarobił za nią łącznie ok. 300 milionów dolarów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kabanos
Data: 03-01-2017 11:58:14 
Ali był królem nawijki , fmj przy nim wypada blado
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 03-01-2017 12:32:33 
DOKŁADNIE!
 Autor komentarza: Knot
Data: 03-01-2017 14:11:33 
Popieram zaczęło się to od Alego i robił to najlepiej, zresztą boksował też najlepiej w HW
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 03-01-2017 18:40:35 
Ali po prostu dużo gadał jak większość Murzynów, umiejętności bokserskie i jego kariera to zupełnie co innego. Jeśli tego nie ma pozostaje sama gadka, a tak jest u wielu pięściarzy dzisiaj. Co do serwisów społecznościowych to jest to chyba największa żenada w tym wszystkim :(
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.