Archiwum wiadomości z dnia: 2016-12-19

 
FONFARA CHCE REWANŻU - SMITH JR: BIJĘ MOCNIEJ NIŻ KOWALIOW CZY STEVENSON

- Gratulacje dla Smitha. Po tym jak pokonam Dawsona, moim zdaniem powinniśmy wyjść do rewanżu - przekonuje Andrzej Fonfara (28-4, 16 KO), najlepszy polski "półciężki", który pół roku temu doznał niespodziewanej porażki z mało jeszcze wtedy cenionym Joe Smithem Jr (23-1, 19 KO). Amerykanin dowiódł jednak w sobotnią noc, że należy się z nim bardzo liczyć.


ANDRZEJ SOŁDRA: Z BOKSEM JESZCZE NIE KOŃCZĘ

- Póki co jeszcze nie kończę z boksem. Na razie załatwiam swoje pozasportowe sprawy, ale nie zapominam też o treningu. W ostatnim czasie dostałem od promotora Tomka Babilońskiego luźne zapytanie, czy chciałbym wystąpić na lutowej gali. Jeżeli wszystko będzie się zgadzało, to wystąpię na tej imprezie - mówi Andrzej Sołdra (12-5-1, 5 KO).MICHAŁ CIEŚLAK OTWARTY NA REWANŻ Z JEŻEWSKIM

Rzadko zdarza się, by zwycięzca walki dążył do rewanżu. Ale choć Michał Cieślak (15-0, 11 KO) zastopował Nikodema Jeżewskiego (12-1-1, 7 KO), to bardzo chciałby znów się z nim spotkać i rozwiać na dobre wszystkie wątpliwości. O tej walce, ale również wylocie za ocean, porozmawialiśmy z Michałem tuż przed zbliżającymi się świętami.
SMITH JR POPROSIŁ HOPKINSA O AUTOGRAF (WIDEO)

Joe Smith Jr (23-1, 19 KO) najpierw zatrzymał na moment karierę Andrzeja Fonfary, a w sobotnią noc potężnymi ciosami wyrzucił z ringu Bernarda Hopkinsa (55-8-2, 32 KO) i jego marzenia o pięknym pożegnaniu. Nie oszalał jednak jeszcze, a do legendarnego "Kata" z Filadelfii na pomeczowej konferencji odnosił się z najwyższym szacunkiem.