CHISORA CHCE REWANŻU Z WHYTE'EM NA GALI JOSHUA-KLICZKO

Dereck Chisora (26-7, 18 KO), który w sobotę po niezwykle widowiskowej walce przegrał z Dillianem Whyte'em (20-1, 15 KO), przekonuje, że jego rodak musi się zgodzić na rewanż, bo nie ma żadnej lepszej opcji.

- Wyszedłem, żeby walczyć. Już na ważeniu mówiłem, że będę walczyć w starym stylu. Wiedziałem, że mnie na to stać, ale nigdy tak nie boksowałem. Cały świat sądził, że to ja wygrałem. Powinienem był zwyciężyć dwoma czy trzeba rundami. Wszyscy to wiedzą - powiedział "Del Boy".

Za Chisorą opowiedział się jednak tylko jeden z sędziów punktowych. Dwaj pozostali wskazali Whyte'a.

- Nie wiem, skąd taka decyzja. W ostatniej rundzie dotknął rękawicą maty, ale tego nie uznali [za nokdaun]. Gość leciał na liny i gdyby nie one, byłby na deskach - mówi Chisora.

32-letni Anglik proponuje, aby rewanż odbył się 29 kwietnia na wielkiej gali Joshua-Kliczko na stadionie Wembley.

- Lepiej, żeby się zgodził, bo i tak nie ma gdzie iść. Gdzie zarobi więcej pieniędzy? Nigdzie. Ja mógłbym zgarnąć gdzieś większą kasę, ale on nie, więc się zgodzi - powiedział.

- Należy mu się oczywiście szacunek za to, że się nie chował. To moje ciosy miały jednak większą wagę, raniły go. Nawet kiedy ogłosili, że wygrał, nie mógł w to uwierzyć - dodał.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gluton
Data: 14-12-2016 12:56:52 
tak było. Wygrał wyraźnie i bił mocniej
 Autor komentarza: Hangag0d
Data: 14-12-2016 13:23:28 
I celniej, poza tym fajnie oszczędzał energię przy linach, to wręcz mistrz odpoczynku, podobnie jest gdy wyłapie czyściocha, dobrze udaje, że nic mu nie jest - swobodnie robi kroczek w tył, a za nim następny, przeciwnik myśli przez te 1-2 sekundy, że cios spłynął po Derecku jak po kaczce, a ten tylko zmienia sobie pozycję na wygodniejszą ;-)
 Autor komentarza: kabanos
Data: 14-12-2016 13:51:21 
Z chęcią zobaczę ten rewanż dla mnie też Dereck był minimalnie lepszy.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 14-12-2016 14:26:27 
Rewanż wskazany, a jak znowu walka będzie na styku, tylko, że tym razem dla Chisory

to nawet trylogia się kłania.
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 14-12-2016 15:38:14 
Dereck wygrał tą walkę. Jego problemem było to, że walczył na gali Hearna. Gdyby imprezę organizował Sauerland to daliby zwycięstwo Chisorze i zdecydowana większość poparłaby tą decyzję.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 14-12-2016 16:43:03 
O jakimś wielkim przekręcie nie ma mowy, choć oczywiście to zwycięstwo bardziej się należało Chisorze. Zaprezentował zdecydowanie większy repertuar umiejętności, niewiarygodnie zmieniał tempo, generalnie nadawał ton starciu. Whyte to bardzo ciekawy, medialny, itp. ale jednak fizol.
Rewanż - jak najbardziej. Choć mam obawę, że Chisora olałby przygotowania i tym razem nie byłoby tak ciekawie. No ale to takie dywagacje :)
 Autor komentarza: reckik
Data: 15-12-2016 07:10:32 
Po rewanżu obaj będą jeść zmiksowane jedzenie przez słomkę.


Ale i tak chcę to zobaczyć! :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.