Archiwum wiadomości z dnia: 2016-12-13

 
ADAM KOWNACKI POZNAŁ NAZWISKO RYWALA

Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że Adam Kownacki (14-0, 11 KO) powróci 14 stycznia w hali Barclays Center na Brooklynie, gdzie toczył cztery z ostatnich pięciu walk. Przedwczoraj potwierdzono przeciwnika dla naszego niepokonanego "ciężkiego".

USYK vs MCHUNU: ZNAMY SKŁAD SĘDZIOWSKI

Aleksander Usyk (10-0, 9 KO) chce podbić rynek amerykański i spopularyzować tam kategorię junior ciężką. Doskonały Ukrainiec w najbliższą sobotę w pierwszej obronie pasa WBO spotka się z niewygodnym i groźnym Thabiso Mchunu (17-2, 11 KO). Dziś obaj pięściarze poznali skład sędziowski.NORBERT DĄBROWSKI CHCE WALKI Z DARKIEM SĘKIEM

Po wygranym rewanżu z Matyją i przegranej, ale zaskakująco równej walce z Alvarezem, Norbert Dąbrowski (19-6-1, 7 KO) poczuł się naprawdę pewnie. Z kim teraz chciałby skonfrontować się "Noras"? Z Polaków jedynym ciekawym rozwiązaniem, przynajmniej według niego, byłby tylko Dariusz Sęk (26-2-2, 8 KO).


BJ FLORES: HAYE SZYBKO ROZPRAWI SIĘ Z BELLEW

David Haye (28-2, 26 KO) zapowiadał, że BJ Flores (32-3-1, 20 KO) zrzuci z tronu WBC kategorii cruiser Tony'ego Bellew (28-2-1, 18 KO). Tymczasem bombardier z Liverpoolu szybko odprawił pretendenta, na co dzień bliskiego kumpla Davida, i zaraz potem rzucił mu rękawicę, zeskakując nawet z ringu przed ogłoszeniem werdyktu i wykrzykując w jego kierunku. A już wkrótce oficjalnie ogłoszono, że Haye i Bellew zmierzą się 4 marca w Londynie.STIVERNE GOTOWY NA POWIETKINA

Bermane Stiverne (25-2-1, 21 KO) i Aleksander Powietkin (30-1, 22 KO) dziś po raz pierwszy spotkali się twarzą w twarz przed sobotnim starciem o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC w wersji tymczasowej. Kanadyjczyk z haitańskimi korzeniami zapowiada sprawienie niespodzianki.