Archiwum wiadomości z dnia: 2016-12-10

 
TRUDNA, RÓWNA WALKA. JOSEPH PARKER NOWYM MISTRZEM WBO!

Ten pojedynek miał wyłonić nowego mistrza świata organizacji World Boxing Organization. Tytuł został odebrany Tysonowi Fury'emu, który ma swoje pozaringowe problemy. Dziś na ringu w Auckland w Nowej Zelandii naprzeciw siebie stanęli dwaj niepokonani zawodnicy - Andy Ruiz Jr (29-1, 19 KO) i miejscowy bohater, Joseph Parker (22-0, 18 KO). Po równym boju stosunkiem głosów dwa do remisu zwyciężył reprezentant gospodarzy.

MICHAŁ CIEŚLAK: JEST MOC

Teoretycznie Michał Cieślak (14-0, 10 KO) wydaje się pewniakiem w konfrontacji z Nikodemem Jeżewskim (12-0-1, 7 KO), ale nie zamierza ani trochę zlekceważyć przecież niepokonanego rywala. Z Michałem porozmawialiśmy tuż po ostatnim treningu. Zapraszamy.
WASZYM ZDANIEM: PARKER vs RUIZ JR

Przed nami gala z Nowej Zelandii. W głównej walce wieczoru Joseph Parker (21-0, 18 KO) spotka się z Andym Ruizem Jr (29-0, 19 KO), a lepszy z tej dwójki zagarnie wakujący tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBO. To jest temat dla Was - kibiców!TAJEMNICZA ŚMIERĆ NIEDOSZŁEGO MISTRZA

Siedemnaście miesięcy temu Alejandro Gonzalez Jr (25-3-3, 15 KO) miał Carla Framptona dwa razy na deskach w pierwszej rundzie, ale przegrał z mistrzem IBF wagi super koguciej na punkty. Teraz nadeszły szokujące informacje. Zaledwie 23-letni meksykański wojownik został odnaleziony martwy.