Archiwum wiadomości z dnia: 2016-11-29

 JOSEPH PARKER: BĘDĘ SZYBSZY OD RUIZA

Niektórzy twierdzą, że Andy Ruiz Jr (29-0, 19 KO) ma najszybsze ręce w bokserskim biznesie, tymczasem Joseph Parker (21-0, 18 KO), z którym Meksykanin spotka się 10 grudnia w walce o wakujący tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBO, przekonuje, że właśnie dzięki swojej szybkości zasiądzie za niespełna dwa tygodnie na tronie World Boxing Organization.
PIERWSZE ROZMOWY ODNOŚNIE POTENCJALNEJ WALKI BRIEDIS vs HUCK

Wobec walki Bellew vs Haye obóz Mairisa Briedisa (21-0, 18 KO) czyni starania w kierunku potyczki o wakujący tytuł mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBC. Kto mógłby być przeciwnikiem Łotysza w takiej batalii? Najrozsądniejszym wyborem wydaje się Marco Huck (40-3-1, 27 KO), drugi zawodnik na liście rankingowej. Trzeci w zestawieniu World Boxing Council pozostaje Krzysztof Włodarczyk (51-3-1, 37 KO).

KUBRAT PULEW O WALCE Z PETEREM: WYGRAM W SPEKTAKULARNY SPOSÓB

Od kiedy Kubrat Pulew (23-1, 12 KO) podpisał zawodowy kontrakt w 2009 roku nie miał jeszcze okazji zaprezentować się swoim krajanom. W końcu w najbliższą zaboksuje w Arena Armeec w Sofii, mierząc się z byłym mistrzem świata wagi ciężkiej, Samuelem Peterem (36-5, 29 KO). Bułgar zapowiada, że przed swoimi kibicami pokaże się z jak najlepszej strony i poskromi "Nigeryjski Koszmar".
KTO TERAZ DLA ŁOMACZENKI?

W zeszłą sobotę niesamowity Wasyl Łomaczenko (7-1, 5 KO) po raz kolejny dał pokaz swojego pięściarskiego kunsztu, stopując bez problemów niebezpiecznego Nicholasa Waltersa. 28-letni "Hi-Tech" w błyskawicznym tempie wyrasta na jednego z liderów P4P i co ważniejsze, nie zamierza spoczywać na laurach, obiecując fanom przyszłoroczną rywalizację z najlepszymi. Z kim ukraiński wirtuoz pięści mógłby stanąć oko w oko w najbliższej przyszłości?