Archiwum wiadomości z dnia: 2016-11-26

 HAYE-BELLEW: OBÓZ BRIEDISA DOMAGA SIĘ WALKI O TYTUŁ JUŻ TERAZ

Mairis Briedis (21-0, 18 KO) miał obiecane od władz World Boxing Council, że Tony Bellew (28-2-1, 18 KO) w drugiej obronie tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej będzie musiał spotkać się właśnie z nim. Anglik wybrał jednak wycieczkę do wagi ciężkiej na starcie z Davidem Haye'em (28-2, 26 KO), co prawdopodobnie zakończy się odebraniem mu pasa.
BERMANE STIVERNE: RING WSZĘDZIE JEST TAKI SAM

Dokładnie trzy tygodnie pozostały do walki Bermane'a Stiverne'a (25-2-1, 21 KO) z Aleksandrem Powietkinem (30-1, 22 KO) w Jekaterynburgu o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC w wersji tymczasowej. Faworytem bukmacherów jest oczywiście reprezentant gospodarzy, jednak były champion World Boxing Council nie obawia się wyprawy do paszczy lwa.

NORBERT DĄBROWSKI: ALVAREZ POPEŁNIŁ SPORY BŁĄD

- Rywal traktuje to wszystko jako walkę na przetarcie, natomiast ja traktuję ten pojedynek jako najważniejszy start w moim życiu i mojej karierze - mówi zmotywowany Norbert Dąbrowski (19-5-1, 7 KO), który za dokładnie dwa tygodnie zmierzy się z Eleiderem Alvarezem (20-0, 10 KO), oficjalnym pretendentem do pasa WBC wagi półciężkiej.