BERMANE STIVERNE: RING WSZĘDZIE JEST TAKI SAM

Dokładnie trzy tygodnie pozostały do walki Bermane'a Stiverne'a (25-2-1, 21 KO) z Aleksandrem Powietkinem (30-1, 22 KO) w Jekaterynburgu o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC w wersji tymczasowej. Faworytem bukmacherów jest oczywiście reprezentant gospodarzy, jednak były champion World Boxing Council nie obawia się wyprawy do paszczy lwa.

- Czuję się naprawdę świetnie. To doskonała okazja, bym mógł wrócić w to miejsce, w którym już kiedyś byłem. Mój pas ma Deontay Wilder, pokonał mnie w dniu, kiedy miałem najgorszy wieczór w karierze. A ja chcę tylko szansy wygrania tego pasa raz jeszcze. Władze WBC wskazały mi najpierw Powietkina i właśnie tak zrobiłem, tym śladem podążam. Obejrzałem jego kilka wcześniejszych walk. To podobny rozmiarami zawodnik do Chrisa Arreoli, ma mocne uderzenie i spore umiejętności wyniesione jeszcze z boksu olimpijskiego. Ale pobiję go na jego własnym terenie - zapewnia Kanadyjczyk z haitańskimi korzeniami.

- Ring wszędzie jest taki sam, więc nie mam żadnego problemu z podróżą do Rosji. Najpierw pokonam Powietkina, a potem wezmę się za Wildera - dodał Stiverne.

STIVERNE WPADŁ NA BADANIU >>>

Przypomnijmy, że pełnoprawny mistrz - Deontay Wilder (37-0, 36 KO), z powodów zdrowotnych (kłopoty z prawą ręką) będzie zdolny do walki najwcześniej na początku wiosny. Stąd też potyczka o pas WBC Interim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 26-11-2016 10:03:20 
Kto wie kto wie moze czlapak z krotkimi raczkami a jednak chyba petards ustrzeli powietkina?
 Autor komentarza: GaD1
Data: 26-11-2016 10:31:45 
Każdy tak mówi do czasu, aż go nie przekręcą. B-Ware padnie przed czasem.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 26-11-2016 12:07:48 
Lubię Stiverna ale w misji "Powietkin" nie będę trzymał za niego kciuków. Bermane za swój największy cel obrał ponowne odzyskanie pasa WBC ale mnie kompletnie nie przekonuje II starcie z Deontayem. Walka Powietkin vs Wilder byłaby o wiele ciekawsza tak więc i na takie rozwiązanie dzięki zwycięstwu nad Stivernem Rosjanina liczę. Co do zaś samej walki w Jekaterynburgu to zapowiada się bardzo ciekawie. W gratisie przez problemy Wildera dostaliśmy naprawdę fajną potyczkę tylko nie wiadomo czy się z niej cieszyć czy nie bo może się okazać że będzie ona powodem dla którego Deontay dalej będzie mógł omijać obowiązkową obronę...
A Sasza formę przygotowuje solidnie. Jennings (zawsze wymagający z kondycją na 15 rund), Chisora jako sparingpartnerzy.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=Mofybr1gq1k A tu Bermane
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 26-11-2016 12:14:11 
https://www.youtube.com/watch?time_continue=30&v=g8NXERhu734

https://vk.com/klitschko_brothers_com?z=photo-31476169_456239329%2Fwall-31476169_190249

Tu troszkę z obozu Saszy
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 26-11-2016 20:57:08 
Fajna walka się szukuję najciekwsza w wadze ciężkiej w ostatnich kilka miesięcy ale Stiverne wydaje się nie tym samym zawodnikiem co po walce z Wilderem gdzie mimo że przewalczył 12 rund sporo przyjoł później przeciętna walka z średnim Rossym który go na deski posadził Povietkin ja nie zbierze jakiś czyściochów na twarz to powinien dość pewnie wypunktować Povietkina , nawet ko nie można wykluczyć na Stiverne
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.