Archiwum wiadomości z dnia: 2016-11-24

 

KIEDY REWANŻ? KWIECIEŃ, CZERWIEC, A MOŻE DOPIERO LISTOPAD

Werdykt przyznający zwycięstwo Andre Warda (31-0, 15 KO) nad Siergiejem Kowaliowem (30-1-1, 26 KO) ma wielu krytyków, ale są i tacy, którzy również widzieli nieznaczną przewagę Amerykanina. Jednym z nich jest Yvon Michel, promotor Adonisa Stevensona (28-1, 23 KO), mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBC. Do Warda od soboty należą pasy WBA/IBF/WBO.

WIDEO: CODZIENNOŚĆ NA SALI TRENINGOWEJ

Ten materiał zrobiłem inaczej niż wszystkie dotychczasowe. Jest surowy. Bez specjalnych cięć. Bez fragmentów w zwolnionym tempie. Bez patetycznej muzyki. Jest do bólu prawdziwy. Tak właśnie trenują pięściarze. Tak właśnie wygląda życie na sali bokserskiej. Bez retuszu. Zapraszamy.
DAVID ALLEN 'STRASZY' LUISA ORTIZA

Praktycznie nikt nie nastawia się na to, by David Allen (9-1-1, 6 KO) mógł za dwa tygodnie na poważnie postawić się Luisowi Ortizowi (26-0, 22 KO). Brytyjczyk jednak się tym nie zraża i wypomina swojemu rywalowi zaawansowany już jak standardy boksu zawodowego wiek.


NA ZAWISZY 'POLAK POBIŁ ROSJANINA'

Cały miniony tydzień to święto boksu Olimpijskiego w którym uczestniczyli Seniorzy, dając w Sokółce wspaniałe pięściarskie widowisko dla szczelnie wypełniającej hale publiczności, a dzięki przekazowi na żywo przez globalną sieć WWW - także kibicom w całej Polsce i na świecie. Dlatego warto wspomnieć o Memoriale Edwarda Rinke, który odbył się w Bydgoszczy.