NATHAN CLEVERLY - NAJPIERW REWANŻ Z BRAHMEREM, POTEM PASCAL?

Nathan Cleverly (30-3, 16 KO) chce wypełnić zobowiązania kontraktowe i w pierwszej obronie tytułu "regularnego" mistrza świata federacji WBA wagi półciężkiej zamierza spotkać się z Jurgenem Brahmerem (48-3, 35 KO), którego pokonał blisko dwa miesiące temu.

Na ringu w Neubrandenburgu po sześciu rundach Niemiec prowadził na kartach wszystkich sędziów 58:56, jednak kontuzja uniemożliwiła mu kontynuowanie potyczki. Ale wygląda na to, że szybko dostanie szansę rewanżu.

- Druga walka z Brahmerem to tylko kwestia wyznaczenia daty oraz lokalizacji. Wypełnię zobowiązania względem niego i dam mu rewanż. Przed zakończeniem kariery Brahmer z pewnością spróbuje jeszcze raz odzyskać tytuł, więc do tej walki dojdzie na sto procent - mówi bojowy Walijczyk, który w przeszłości piastował już tytuł WBO.

Były rywal Andrzeja Fonfary wrócił na salony i po kolejnym starciu z Brahmerem chciałby mierzyć się z wielkimi nazwiskami. Jedną z opcji mogłaby być walka z Jeanem Pascalem (30-4-1, 17 KO).

- Od jakiegoś czasu myślałem już o spotkaniu z Pascalem, lecz póki co skupiam się wyłącznie na Brahmerze. Muszę wygrać po raz drugi, a wtedy mogę rozejrzeć się za takimi nazwiskami jak właśnie Pascal. Cieszę się, że wróciłem na szczyt tego limitu i mam nadzieję, że pozostanę tu przez kilka lat - dodał Cleverly.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.