GOŁOWKIN WALCZY 18 MARCA W NOWYM JORKU

Król wagi średniej i jeden z najlepszych bokserów świata bez podziału na kategorie wagowe Giennadij Gołowkin (36-0, 33 KO) przystąpi do kolejnego pojedynku 18 marca na gali w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Rywal Kazacha nie jest jeszcze znany. Od jakiegoś czasu trwają negocjacje ws. narzuconej przez federację WBA walki z Danielem Jacobsem (32-1, 29 KO), ale obu stronom nie udało się jak dotąd osiągnąć porozumienia.

Gołowkin ostatnią potyczkę stoczył we wrześniu. Pokonał wtedy w piątej rundzie na ringu w Londynie Kella Brooka.

Na marcowej gali wystąpić ma też m.in. Katie Taylor, słynna pięściarka z Irlandii, która w najbliższą sobotę zadebiutuje na zawodowym ringu pojedynkiem z Kariną Kopińską. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Guzik999
Data: 23-11-2016 11:59:16 
Oby doszło w końcu do tej walki z Jacobsem bo w innym wypadku chyba będzie obowiązkowa obrona IBF z bardzo ciekawym Ukraińcem Derewianczenką, co tak po prawdzie też jest ciekawą opcją. Gość ma czym przyłożyć o czym przekonał się Sam Soliman. Jacobs niech w przestanie w końcu płakać i żyć przeszłością kiedy to Al przepłacił go za Quillina. Chyba nie oczekuje, że jako obowiązkowy pretendent dostanie górę dolarów. Jego pozycja jest jeszcze dosyć słaba i po walkach z Morą na pewno nie wzrosła. Niech się dogadają, że Golovkin bierze 3 bańki, Jacobs 1,5 czy tam góra dwie i tyle. Na więcej Danny po prostu nie zasługuje biorąc pod uwagę jego popularność, pasek od spodni WBA regular czy oglądalność jego dotychczasowej walki życia z Quillinem.
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 23-11-2016 12:13:34 
Gienek będzie walczył z jakimś petem, jestem o tym przekonany.
 Autor komentarza: JIN
Data: 23-11-2016 17:57:02 
Niespełna 4 miesiące do tej walki. Poza Canelo, może to być każdy rywal.Jednak podobnie jak Guzik999, spodziewam się bardziej jakiejś obowiązkowej obrony.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.