WIDEO: BOHDANOWICZ vs BALSKI (-91kg) - FINAŁ MP SENIORÓW 2016

Tomasz Bohdanowicz (BKS Orkan Gorzów Wielkopolski) do złota "młodzieżówki" i Stamma, teraz dorzucił złoty medal Mistrzostw Polski Seniorów, pokonując w finale niejednogłośnie na punkty zawodowca Adama Balskiego (7-0, 6 KO). Lektura obowiązkowa!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tyler
Data: 20-11-2016 15:29:10 
Tak czułem że wożenie się Balskiego się skończy w taki sposób. Sędzia rzeczywiście trochę nadgorliwie wykonywał swoje obowiązki.
Furmi wracając do naszej rozmowy, odnoszę się tylko do A.B, ale przyznać muszę że jest trochę chłopaków amatorów, którzy mam nadzieję że coś osiągną. Martwi mnie natomiast kto jest w narożniku Balskiego
 Autor komentarza: Graham
Data: 20-11-2016 16:25:23 
Wilczewski powinien trenowac mlodych zawodnikow i zdobywac doświadczenie w trenerce. Po wspolpracy z Masterem i Wachem stwierdzam ze nie potrafi sobie poradzic w relacji trener - zawodnik, i najzywczajniej moze ze wzg na mala roznice w w wieku nie jest w zaden sposób autoorytetem tylko kumplem. A to jednak trener jest odpowiedzialny za przygotowanie zawodnik do walki fizycznie jak i taktycznie, a jego zawodnicy niestety do walki wychodza kompletnie bez pomyslu
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 20-11-2016 16:31:34 
Widac juz reke Wilczewskiego ktory zmarnuje nam wielki talent! Juz ostatnio redakcja go brala w obrone, ale sry to jest gosc zbyt "prosty" zeby byc dobrym trenerem! To trzeba inteligentnego goscia! Przeciez golym okiem widac ze u Wilka nie ma zadnych postepow. Wach i Masternak to wrecz sie u niego uwstecznili. Balski tez juz zaczyna, na tym turnieju juz jest jakis taki sztywniejszy. No ale bokser org go broni bo Wilku to ich ziomal...
 Autor komentarza: Clevland
Data: 20-11-2016 17:10:13 
Bohdanowicz był szybszy.
Balski powinien wyżej podnieść lewy bark bo ma szczękę na widelcu.
Jak wchodzi w półdystans to ręce powinny mu wracać do szczęki.

Daleko wysunięte lewa ręka skutkuje tym że zbiera na głowę bo rękawica nie nadąża wracać a nie ma odruchu zasłaniania głowy prawą rękawicą.

Brak podwójnego lewo i prawej ręki.

Dużo do poprawy.

Bohdanowicz z wagi 85kg to przykład dla Balskiego aby sparować z dużo lżejszymi zawodnikami bo inaczej będzie średnio...
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 20-11-2016 17:40:41 
Dobra walka !Bez porownania lepsza do tej w ktorej zaprezentowali się Wierzbicki z Figielem! Podziwiam Bogdanowicza ktory jest kolejnym odkryciem w tych mistrzostwach!A Balski?Chyba musi zmienic trenera!Spytal bym sie tez sedziego czemu tak bezmyslnie odebral pkt. Balskiemu.Sumując...zasluzone zwycięstwo Bogdanowicza !
 Autor komentarza: loobelak76
Data: 20-11-2016 18:11:22 
POLECAM ZOBACZYĆ WALKĘ JESZCZE RAZ ALE Z CAŁKOWICIE WYŁĄCZONYM DŹWIĘKIEM ..... WARTO !
Wiele sie dziś mówiło jak komentarz zmienia obraz walki (niecelowo oczywiście) na przykładzie DIsiejszej walki Warda wiec i tu spróbowałem pierwotnie ulem przekonany ze ,Balski przegrał I rundę prze zbyt mała aktywność no i polecam zobaczyć jeszcze raz Całość!!!!!!
 Autor komentarza: loobelak76
Data: 20-11-2016 18:17:56 
Dodatkowo jak nadkoli widać ZAANGAŻOWANIE RINGOWEGO prawie każda akcja Balskiego to reakcja sędziego komicznie to wręcz wyglada najpierw lekko z taka niepewnością aż na końcu ... z dpy decyzja .... brak komunikacji ze stolikowych bo ci swoje na kartach już zrobili przykre!!!!!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.