Archiwum wiadomości z dnia: 2016-11-19

 MAŁE PIĘŚCI: WARD vs KOWALIOW

Żarty się skończyły. Nasza religia wraca do korzeni. Do mięsa i ziemniaków. Zbawiennej esencji. Ward vs Kowaliow to klasyczne śniadanie mistrzów, godna odpowiedź na UFC 205. Kiedy nadchodzą spektakle takiego kalibru, ''Małe pięści'' przedstawiają prognozy wojenne.


NA ŻYWO: FINAŁOWA GALA - 87. MPS 2016 SOKÓŁKA

Zapraszamy do obejrzenia finałowej gali 87. Mistrzostw Polski Seniorów w Sokółce. Cały tydzień Hala Sportowa przy ul. Mickiewicza wręcz huczała od dopingu kibiców wypełniających każde dostępne miejsce w obiekcie. Należy przyznać, że tak czyste sportowe emocje w wykonaniu pięściarzy olimpijskich należały się kibicom i zawodnikom na zakończenie tego roku.

TOMASZ BOHDANOWICZ O WALCE Z BALSKIM W FINALE MP SENIORÓW 2016

Czy ktoś powstrzyma marsz Adama Balskiego (7-0, 6 KO) po złoto w Mistrzostwach Polski Seniorów? Od początku wydawało się nam, że jedynym zdolnym podjąć z nim rękawice będzie Tomasz Bohdanowicz. Tegoroczny młodzieżowy mistrz kraju spełnił pokładane w nim nadzieje, awansował do finału i za kilka godzin skrzyżuje rękawice z zawodowcem z grupy Tymex. Po wczorajszej wygranej w półfinale nad Krasuskim porozmawialiśmy z Bohdanowiczem. Zapraszamy!
WIDEO: MATEUSZ TRYC vs JAKUB KASPRZAK (-81kg)

Mateusz Tryc (Fenix Fight Club Warszawa) swoim ostrym pressingiem jak dotąd zepchnął każdego ze swoich rywali podczas 87. Mistrzostw Polski Seniorów. W półfinale Jakub Kasprzak postawił się znacznie bardziej, ale i tak przegrał wyraźnie na punkty. Zresztą oceńcie sami. Dwukrotny ćwierćfinalista Mistrzostw Europy w akcji.


WIDEO: ARKADIUSZ SZWEDOWICZ vs MATEUSZ GOIŃSKI (-81kg)

Arkadiusz Szwedowicz (BKS Skorpion Szczecin) na młodzieżówce bardzo męczył się z Mateuszem Goińskim i na dobrą sprawę powinien wtedy chyba przegrać. Ale już wczoraj w półfinale Mistrzostw Polski Seniorów wagi półciężkiej pokonał go jak najbardziej zasłużenie. Dziś wieczorem świetnie zapowiadający się finał Szwedowicz vs Tryc, czyli klasyk jak na nasze warunki. Oglądajcie relację LIVE od 18:00 na BOKSER.ORG.