Archiwum wiadomości z dnia: 2016-11-16

 


KOWALIOW: WARD JEST BARDZO NUDNY

Na kilka dni przed hitową walką z Andre Wardem (30-0, 15 KO), która w sobotę odbędzie się w Las Vegas, Siergiej Kowaliow (30-0-1, 26 KO) stwierdził, że lepiej będzie dla całego pięściarskiego świata, jeśli to on wyjdzie z niej zwycięsko.WIDEO: WALKA TRYC vs WORONOWICZ (-81kg)

Startujący w wadze półciężkiej Mateusz Tryc (Fenix Warszawa) to jeden z najbardziej utytułowanych polskich pięściarzy, o czym najlepiej świadczą dwa ćwierćfinały Mistrzostw Europy. Reprezentant naszego kraju bardzo szybko odprawił pierwszą przeszkodę w osobie Karola Woronowicza. Czy do swojej kolekcji dorzuci złoty medal 87. Mistrzostw Polski Seniorów? W takiej formie ma na to szansę.
WIDEO: WALKA HAMERSKI vs M. GOŁĘBIEWSKI (-75kg)

Szymon Hamerski (CWZS Zawisza Bydgoszcz) niedawno sięgnął po tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski, a teraz jest jednym z głównych kandydatów do złota w rozgrywanych od poniedziałku w Sokółce 87. Mistrzostw Polski Seniorów. Dziś w południe Hamerski pewnie pokonał Marcina Gołębiewskiego. Poniżej prezentujemy Wam ich walkę.
WIDEO: WALKA KIWIOR vs BUŁATEWICZ (-69kg)

Damian Kiwior (PTB Tiger Tarnów) celuje w złoto MP Seniorów 2016 rozgrywanych w Sokółce. Póki co spotkał na swojej drodze reprezentanta gospodarzy - Patryka Bułatewicza, ale zrobił co do niego należy i efektowną "czasówką" zapewnił sobie awans do dalszej fazy turnieju.
WIDEO: ADAM BALSKI vs JAN SOSNOWSKI (-91kg)

Na ten moment czekało wielu kibiców. Niepokonany na ringach zawodowych Adam Balski (7-0, 6 KO) stoczył pierwszy pojedynek podczas Mistrzostw Polski Seniorów. Jego rywalem był silny fizycznie Jan Sosnowski, który w tym roku sięgał już po srebro Młodzieżowych Mistrzostw Polski oraz Turnieju im. Feliksa Stamma. Jak na jego tle zaprezentował się Balski, o którym tak dużo i dobrze ostatnio się mówiło? Obejrzyjcie pojedynek! Zapraszamy.

SYLWIA KUSIAK Z MEDALEM ME - ZAWODY TRWAJĄ

Dobre wiadomości docierają do nas z Sofii. Chwilę przed rozpoczęciem walk seniorów w Sokółce Kinga Siwa wygrała swój pojedynek jako wstęp do drogi po złoto, a Sylwia ma już medal w kieszeni, choć apetyty na pewno są jeszcze większe. Natomiast, co ma nam do powiedzenia Kusiak przed swoim życiowym startem przeczytacie w rozwinięciu.