NA ŻYWO: PIĄTA SERIA ELIMINACJI 87. MP SENIORÓW

Przed nami piąta seria eliminacyjna 87. Mistrzostw Polski Seniorów - Sokółka 2016. Zapraszamy do naszej relacji LIVE! Zestawienie walk ostatniej serii eliminacji TUTAJ >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: basu00
Data: 16-11-2016 17:51:05 
Bedzie można zabaczyc walke Piotra snopkowskiego?
 Autor komentarza: skud
Data: 16-11-2016 19:56:14 
Kulik wygral ze Stepniem przez TKO )))
Hryniuk ,widac ze naladuje Kownackiego.
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 16-11-2016 23:19:22 
No i znowu niczym nie zaimponowal "gwiazdor" Pawel Wierzbicki !No zobaczymy co pokaze w nastepnych walkach...
 Autor komentarza: leszekd
Data: 17-11-2016 08:33:13 
Gwiazdor nie zaimponował? Wygrał, kibicom się podobało, a to czy jest to mistrz jednego ciosu, czy męczyć miałby się 3 rundy, czy przepięknie technicznie prowadzi przez całą walkę?! Jakie to ma znaczenie. Żeby wyjść na ring musi mieć predyspozycje, musi przynajmniej kilka chwil poświecić swojego czasu na to aby zjawić się na sali treningowe, musi z kimś posparować, musi zacisnąć zęby jak trener koryguje błędy i nastawia na jego własne tory.
Pytam, czy to mało?
Jak poczuje swoją drogę zostanie mistrzem, jak nie to będzie gwiazdą.
Tylko - LUTONADAM - celebryci znani są z tego że są znani i nigdy w życiu niczego nie osiągną. Politycy znani są z tego że są znani z manipulowania i osiągają cel cudzym kosztem i jeszcze ludzie im wierzą. Jeśli Wierzba znany jest z tego że potrafi pierdzielnąć i się z tym nie kryje, a że nie wykorzystuje w pełni swojej pozycji gwiazdy? Skąd możesz wiedzieć co wykorzystuje a co nie? Niech każdy klub w Polsce ma takiego jednego, który tak nie wykorzystuje swojej pozycji, to na otwartych MP nie będzie 130 zawodników tylko 1300 i wtedy trzeba będzie wrócić do rywalizacji GP, a może nawet ligowej, bo już nie wykorzystywanie swoich potencjałów nie wystarczy na wygraną - PROSTE?!
... miałem tego nie robić, a że zostałem wyciągnięty do odpowiedzi - znowu wybierzemy przeciwko, a nie tak jak dyktowało sumienie i rozum oraz serce dla dyscypliny. Znowu wygrają płytkie, muliste aspiracje. Więc jeżeli zawodnicy będą po kostki brodzić przy brzegu i to wystarczy to jak maja wypłynąć na głębokie czyste wody jak nawet nie jesteśmy w stanie otwartego akwenu zdrowej rywalizacji im stworzyć?! Możliwości są, ale każdy mówi, że za późno - to jak na starcie, zanim rozpoczęli bieg, mówią za późno...?
 Autor komentarza: lutonadam
Data: 17-11-2016 17:55:51 
Leszekd, Jasne wygral i kibicom sie to podobalo bo to miejscowy piesciarz!Ale On czyli Wiezrbicki nie zrobil zadnych postepow i tylko wygrywa tymi swoimi zamachowymi z nie wymagajacymi przeciwnikami w Polsce.A co bedzie w konfrontacjach miedzynarodowych?Bedzie przegrywal z kazdym dobrze wyszkolonym pięsciarzem!A mistrzow wlasnego podworka rzeczywiscie mamy w Polsce wielu.No ale jest mlody i ciagle obiecujący.Poczekamy ,zobaczymy...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.