MALIK SCOTT: ZAMIERZAM ZADAĆ ORTIZOWI PIERWSZĄ PORAŻKĘ

Malik Scott (38-2-1, 13 KO) przez niemal wszystkich skazywany jest na ścięcie, ale amerykański technik zapowiada sprawienie niespodzianki w sobotniej konfrontacji z Luisem Ortizem (25-0, 22 KO).

Obaj nie należą już do najmłodszych pięściarzy. W stawce ich walki w Monte Carlo znajdzie się interkontynentalny pas organizacji WBA wagi ciężkiej.

- Ludzie już ogłosili Kubańczyka mistrzem świata i właśnie dlatego wybrałem go jako rywala. Czy to najbardziej przerażający facet w wadze ciężkiej? Moim zdaniem każdy jest gotów na spotkanie z nim w ringu, pod warunkiem tylko, że dostanie wystarczająco dużo pieniędzy. Ortiz oczywiście to bardzo doświadczony i groźny przeciwnik, stąd też wzięła się chęć z mojej strony doprowadzenia do takiego pojedynku. To duże ryzyko, za to nagroda za wygraną będzie ogromna - przekonuje Amerykanin, który ma na rozkładzie takich zawodników jak Charles Shufford, Bowie Tupou, Alex Leapai czy Tony Thompson.

- Jestem tak samo głodny sukcesów i tej walki jak on, a w tej wadze jeden cios może wszystko odmienić. Nikt przecież nie stawiał na mnie w konfrontacji z Thompsonem, a ja go pokonałem. Zamierzam więc zadać Ortizowi pierwszą porażkę w jego karierze - dodał Scott.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 09-11-2016 17:15:17 
Tak i leżał ze starym Thompsonem, który padał jak mucha po ciosach Ortiza.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 09-11-2016 18:27:13 
Chisora go obił, a ten dalej wierzy w cuda
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.