JOSHUA-MOLINA: PIERWSZE SPOTKANIE TWARZĄ W TWARZ (WIDEO)

Redakcja, Sky Sports

2016-11-04

Anthony Joshua (17-0, 17 KO) i Eric Molin (25-3, 19 KO) po raz pierwszy spojrzeli sobie w oczy. Dziś spotkali się na konferencji prasowej otwierającej promocję zaplanowanej na 10 grudnia walki w Manchesterze.

Istniała szansa, że AJ, mistrz IBF w wadze ciężkiej, zaboksuje tego dnia z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO), ale plany odsunięto na marzec/kwiecień przyszłego roku.

- Kliczkę, Price'a czy kogokolwiek innego muszę odłożyć na bok, a skupić się na najbliższym rywalu. Molina wytrzymał wiele ciosów Wildera, który uchodzi za pięściarza nokautującego jednym uderzeniem. Z tym gościem trzeba dawać z siebie wszystko - oznajmił obrońca tytułu.

Molina, który w czerwcu ubiegłego roku zdołał wstrząsnąć wspomnianym Deontayem Wilderem (37-0, 36 KO), ale ostatecznie przegrał przez nokaut w dziewiątej rundzie, podkreślił, że nie mógł pokazać wtedy pełni możliwości.

- Nie wiem, czy Anthony wie, że przez pięć rund boksowałem z uszkodzoną kostką. Wszystko, co widzieliście, robiłem z tylko jedną sprawną kostką. Z Joshuą dam z siebie wszystko. Jeśli będę przytomny, będę walczyć. W ringu mogę zwyciężyć w dowolnej chwili, wystarczy jeden cios - ostrzegł pretendent.