EDDIE HEARN SZUKA STADIONU NA WALKĘ JOSHUY Z KLICZKĄ

Przed Anthonym Joshuą (17-0, 17 KO) jeszcze zaplanowane na 10 grudnia starcie z Erikiem Moliną (25-3, 19 KO), ale promujący go Eddie Hearn już teraz rozmyśla o wiosennej konfrontacji z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO). To będzie wielkie wydarzenie i szef stajni Matchroom zamierza nadać mu godną oprawę.

Spotkanie z pogromcą Tomka Adamka będzie dla mistrza olimpijskiego z Londynu drugą obroną tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF. Ale gdy spotka się z Kliczką - w marcu lub kwietniu, w stawce znajdzie się również wakujący pas organizacji WBA. To będzie zdaniem wielu specjalistów największa pod względem gatunkowym batalia w królewskiej kategorii od dekady. A skoro zainteresowanie ma być tak duże, brytyjski promotor spróbuje pobić rekord sprzedanych biletów na rewanż Carla Frocha z George'em Grovesem. A do tego potrzebny jest wielki stadion piłkarski.

Opcje są dwie - stadion Wembley w Londynie oraz Principality w Cardiff. Oba obiekty mogłyby przyjąć ponad osiemdziesiąt tysięcy fanów szermierki na pięści.

- Z wielką przyjemnością powrócimy na stadion Wembley, gdzie zorganizowałem rewanż Grovesa z Frochem. Przecież walka Joshuy z Kliczką to dużo większe wydarzenie niż tamto, dlatego stadion Wembley byłby idealnym wyborem. Na wszelki wypadek rozmawiamy również z przedstawicielami obiektu w Cardiff - powiedział Hearn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: arpxp
Data: 04-11-2016 14:41:31 
Ciężko mi uwierzyć w to, że taki kunktator, jak Wład, rzuci się od razu po rocznej przerwie na Joshuę
 Autor komentarza: RSC2
Data: 04-11-2016 18:11:13 
Szuka stadionu?

Jest stadion Śląski w Chorzowie

Walka na stadionie to tak samo jak zabijanie komara przy pomocy czołgu , albo wyścigi ślimaków na trasie rajdu Dakar.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.