BUDWELD BOXING NIGHT: PRZED NAMI TRENING MEDIALNY ORAZ WAŻENIE

Przed nami kolejne emocje bokserskie i wieczór "Budweld Boxing Night" w Łomiankach organizowany przez grupy Tymex Boxing Promotion (Mariusz Grabowski) oraz AG Promotion (Andrzej Gmitruk). Już w czwartek odbędzie się trening medialny, a dzień później ceremonia ważenia.

Zarówno trening jak i ważenie odbędą się w Galerii Auchan w Łomiankach ul. Brukowa 25. W treningu, który rozpocznie się w czwartek o godzinie 18:00, wystąpią główni bohaterowie, czyli mistrzyni Europy wagi lekkiej Ewa Brodnicka (11-0, 2 KO), Dariusz Sęk (26-2-1, 8 KO), Michał Syrowatka (15-1, 4 KO) oraz Sasza Sidorenko (4-0). Ważenie w piątek o godzinie 15:30. Kibice będą mieli łatwy dostęp do zawodników, każdy więc będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i chwilę z nimi porozmawiać.

Bilety (od 30 zł) - poza drogą internetową, do nabycia również w Empikach na terenie całego kraju oraz Klubie Leonidas w ICDS ul.Staszica 2 w Łomiankach.

KUP BILET NA GALĘ W ŁOMIANKACH >>>

Poniżej prezentujemy Wam ostateczną rozpiskę tej gali:
Ewa Brodnicka (11-0, 2 KO) vs Anita Torti (10-5-1, 3 KO)
Dariusz Sęk (26-2-1, 8 KO) vs Mustafa Chadlioui (8-2-1, 6 KO)
Marcin Siwy (15-0, 6 KO) vs Michael Sprott (42-26, 17 KO)
Michał Syrowatka (15-1, 4 KO) vs Norwin Galo (7-5, 5 KO)
Sasza Sidorenko (4-0) vs Milena Svonja (2-1)
Paweł Rumiński (1-0, 1 KO) vs Mariusz Runowski (4-2, 2 KO)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Graham
Data: 01-11-2016 17:28:29 
Gala z dupy. Inaczej tego nie mozna określic. Nie jestem fanem boksu kobiecego a wszystkie zestawienia meskie to tzw swiniobicia. Rywal Syrowatki to kompletna pomylka, gosc 3 tygodnie temu sie poddal bo mial kontuzje a juz nie dlugo ma walczyc, poza tym rywal co najwyzej na debiut 5 porazek w ostatnich 7 walkach. Sęka promotorzy tez kompletnie zatrzymauja w rozwoju bokserskim. Sprott fajne nazwisko w rozkladzie u Siwego ale tez 5 porazek z rzedu i ostatnie zwyciestwo ponad 2 lata temu.

Panowie promotorzy po co robic taka gale? Chyba jedyni co przyjdą to tylko fani Brodnickiej i jej wdziekow.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 01-11-2016 17:39:58 
Szczerze? Dla mnie Sprott faworytem w walce z Marcinem. Rywal Sęka naprawdę niezły - nie patrz na rekord. Nie jestem wielkim fanem boksu kobiet, ale to przecież walka o ME. Nie czekam może z wypiekami, ale nie ma też co marudzić. Bywały dużo gorsze gale.
 Autor komentarza: Graham
Data: 01-11-2016 17:56:11 
no tak Snarski robił mniej budżetowe, tylko jego grupa ma inny profil. Po p.Grabowskim i Gmitruku mozna sie spodziewac duzo duzo wiecej. Gmitruk myslalem zreszta ze bedzie wspolpracowac z Wasylem i Babilonem i to by mialo duzy plus. On zajmowalby sie tylko trenerka. Sęk naprawde zasluguje na duze walki powinien mierzyc w jakies eliminatory badz ebu, to samo Syrowatka, a odnosze wrazenie ze probuje im sie zabrac jakiekolwiek sportowe ambicje.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 01-11-2016 18:05:14 
Przejrzyj lepiej BoxRec i przypomnij sobie gale Wasyla z walką wieczoru typu Hutkowski vs Słowak/Węgier. Jak dobrze poszperasz, doszukasz się ich sporo. Tak jak mówię, nie rzuca mnie na kolana, ale jak na nasze realia to w miarę przyzwoita gala.
Dużo taniej i pewnie lepiej robić gale z walkami Polaków między sobą, ale mamy tak mało dobrych zawodników, że niestety niezbyt często można tak łączyć "naszych".
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.