Archiwum wiadomości z dnia: 2016-10-24

 


ANDRE WARD: CZUJĘ SIĘ LEPIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK

- Zamierzam zabrać go w miejsce, w jakim dotąd jeszcze nie był. Gdy zacznie się walka, on w końcu zrozumie, że spodziewał się czegoś zupełnie innego. To będzie dla niego wielkie zaskoczenie - mówi Andre Ward (30-0, 15 KO), który już 19 listopada zaatakuje Siergieja Kowaliowa (30-0-1, 26 KO) i należące do niego pasy WBA/WBO/IBF wagi półciężkiej.
PROMOTOR JOSHUY: WKRÓTCE OGŁOSIMY SZCZEGÓŁY Z KLICZKĄ

Wiadomo już, że Anthony Joshua (17-0, 17 KO) w drugiej obronie tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji IBF nie spotka się z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO), który zgłosił kontuzję łydki. To wcale jednak nie oznacza, że ci panowie nie skrzyżują rękawic w przyszłym roku. Wkrótce mamy poznać więcej szczegółów odnośnie tej wyczekiwanej walki.

ANDRZEJ FONFARA SPARUJE Z ANDRE WARDEM

Po niespodziewanej wpadce na początku lata Andrzej Fonfara (28-4, 16 KO) postanowił zrobić spore roszady w swoim zespole i od jakiegoś czasu trenuje już pod okiem znanego Virgila Huntera. A to z kolei otwiera mu drogę do sparingów z wielkim podopiecznym tego szkoleniowca, Andre Wardem (30-0, 15 KO).


TŁOCZNO NA PUCHARZE SKRZYPCZAKA

Powoli zapełnia się Pięściarska Mapa Polski - kolejny turniej zyskuje nowych uczestników - tym razem Wejherowo ponawia sprawdzona formułę zawodów, na które ściągnęło 11 klubów od Szczecina po Gdańsk. W rozwinięciu krótkie podsumowanie sobotniej imprezy.KAUFFMAN DO SZPILKI: UWAŻAJ O CO PROSISZ

Niedawno Artur Szpilka (20-2, 15 KO) napomknął coś o ewentualnej walce z Travisem Kauffmanem (31-1, 23 KO), z którym miał swego czasu okazję posparować. Amerykanin szybko i ostro odpowiedział naszemu styczniowemu pretendentowi do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej.


WIDEO: ZAPOWIEDŹ GALI W ŁOMIANKACH 5 LISTOPADA

Za nami już emocje związane z galą w Wieliczce, a przed nami wieczór 5 listopada w Łomiankach. W głównych walkach Ewa Brodnicka (11-0, 2 KO) spotka się w pierwszej obronie tytułu mistrzyni Europy wagi lekkiej z Anitą Torti (10-5-1, 3 KO), a Dariusz Sęk (26-2-1, 8 KO) skrzyżuje rękawice z numerem jeden w Hiszpanii, Mustafą Chadlioui (8-2-1, 6 KO). Ponadto Marcin Siwy (15-0, 6 KO) stanie do walki z Michaelem Sprottem (42-26, 17 KO), a w akcji zobaczymy jeszcze Michała Syrowatkę (15-1, 4 KO) oraz Saszę Sidorenko (4-0). Bilety (od 30 zł) - poza drogą internetową, do nabycia również w Empikach na terenie całego kraju oraz Klubie Leonidas w ICDS ul.Staszica 2 w Łomiankach.