Archiwum wiadomości z dnia: 2016-10-23

 

WYNIKI IX MIĘDZYNARODOWEGO GRAND PRIX 2016 ŁĄCKO

W ramach niedzielnego relaksu - trochę migawek z małopolski, gdzie większość z nas przyjeżdża w roli turystów, ale jesienią w Łącku nie zobaczymy narciarzy, tylko pięściarzy - zakończyły się właśnie IX Międzynarodowe Grand Prix Małopolski. Tutaj młodzież zaprezentowała swoje umiejętności pięściarskie (wyniki w rozwinięciu), lecz zanim rozpoczęły się walki zobaczmy trochę zza kulisowych przygotowań i całkowicie nowe widoki nie tylko na boks, ale piękno naszego kraju. Piękno to także widać w rozwoju boksu w regionie.


ANDY RUIZ JR: PARKER NIE LUBI, KIEDY JEST W ODWROCIE

Andy Ruiz Jr (29-0, 19 KO) spotka się 10 grudnia w Auckland w Nowej Zelandii z tamtejszym Josephem Parkerem (21-0, 18 KO). Lepszy z tej dwójki zagarnie wakujący pas mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBO. Obaj kiedyś z sobą sparowali i na podstawie tych sparingów Meksykanin wysnuł tezę, że to on będzie faworytem za kilka tygodni, gdy obaj pojawią się już między linami.


WIDEO: PAWEŁ WIERZBICKI NA TARCZY TRENERA POTAPCZYKA

Paweł Wierzbicki (+91kg) zdobył dopiero co tytuł Młodzieżowego Mistrza Polski, a wkrótce zaboksuje na Turnieju im. Feliksa Stamma i przystąpi do obrony Mistrza Polski Seniorów. Prezentujemy Wam jego tarczę z trenerem Tomaszem Potapczykiem przy okazji niedawnych MMP w Człopie. Zobaczcie w akcji najlepszego polskiego pięściarza królewskiej kategorii.PROMOTOR ZIMNOCHA CHĘTNY NA WALKĘ Z WAWRZYKIEM!

Tomasz Babiloński - promotor Krzysztofa Zimnocha (20-1-1, 13 KO) i organizator wczorajszej gali w Wieliczce, nie zamierza długo czekać ze sprawdzeniem swojego podopiecznego. Plany ma ambitne i już wkrótce chciałby skonfrontować "ciężkiego" z Białegostoku z innym znanym Polakiem, Andrzejem Wawrzykiem (33-1, 19 KO).

MAŁE PIĘŚCI: SUPERKONKURS

Zeszłotygodniowy antrakt był działaniem celowym, okazją do zaczerpnięcia oddechu przed superatakiem... W krótkich bokserskich słowach: w styczniu 2017 szykuje się premiera czegoś mocnego. Bardzo mocnego. To będzie jak stworzenie świata, coś więcej niż sport.WIDEO: MARCIN SIWY SZYKUJE SIĘ DO WALKI ZE SPROTTEM

Jak już wiecie od wczoraj, Marcin Siwy (15-0, 6 KO) w kolejnym występie 5 listopada w Łomiankach spotka się z Michaelem Sprottem (42-26, 17 KO). Do niedawna Marcin nie wiedział jeszcze, kto stanie naprzeciw niego, ale do tej daty trenuje już od dłuższego czasu. A my prezentujemy Wam urywki jednego z takich treningów.