COTTO OTWARTY NA REWANŻ Z CANELO

Miguel Cotto (40-5, 33 KO) nie zamyka drzwi przed ewentualnym rewanżem z Saulem Alvarezem (48-1-1, 34 KO). Podczas pobytu w Portoryko, gdzie poleciał odebrać pas WBO w kategorii junior średniej, Meksykanin stwierdził, że kolejna walka z "Junito" byłaby dla niego zaszczytem.

- Nie widziałem się z "Canelo". O takich rzeczach się dyskutuje i z czasem osiąga porozumienie. Jeśli jednak chodzi o najbliższą przyszłość, nie mam niczego do zakomunikowania, nie ma niczego oficjalnego - oznajmił pięściarz z Caguas.

Cotto, który 29 października będzie świętować trzydzieste szóste urodziny, pozostaje nieaktywny od czasu porażki z Alvarezem na punkty w listopadzie ubiegłego roku. Portorykańczyk miewał już w przeszłości długie przerwy od boksu, dlatego jest spokojny o swoją formę.

- Pozostaję w jak najlepszym zdrowiu i nie spodziewam się żadnych problemów - podkreślił.

Portorykańczyk na ring powróci najprawdopodobniej w pierwszym kwartale przyszłego roku. O występie na początku roku myśli też "Canelo", który potem chce jeszcze boksować w maju i we wrześniu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rolan
Data: 22-10-2016 11:54:01 
Trochę to smutne że wielki wojownik Cotto został juz raz oszukany i prawdopodobnie zostanie znowu. Zaznaczam ze nie chodzi mi o wynik, bo walka była równa i jej ocena zależy od preferencji oceniającego. Chodzi mi o sfałszowe wyniki Compubox i ewidentnie za wysoką punktację na rzecz Canelo.
 Autor komentarza: eromer
Data: 22-10-2016 18:52:49 
i ponownie muszę odwołać się do pewnego Utubera, który zlicza ciosy (z rozróżnieniem na mocne/słabe) klatka po klatce. wynika z tego jasno, że zwycięzcą - i to wyraźnym - był junito.
nie rozumiem deklaracji cotto, bo stracić może zdrowie i reputacje - do werdyktu sędziów nie mam wątpliwości, że będzie jak ostatnio.
szkoda tak ciekawą karierę kończyć na przeciętnym acz faworyzowanym canelo.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.