Archiwum wiadomości z dnia: 2016-10-21

 V MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW

W miniony weekend na hali OSIR w Tarnowie Podgórnym odbyły się V Mistrzostwa Polski Młodzików im. Pawła Szydły. Celem imprezy był przede wszystkim rozwój i popularyzacja pięściarstwa na terenie kraju, w regionie Wielkopolskim jak również w mieście Poznaniu, a także zdobycie przez zawodników klas sportowych. W rozwinięciu podajemy wyniki walk finałowych.


DAVID LEMIEUX NA ROZGRZEWKĘ PRZED EWENTUALNĄ WALKĄ Z CANELO

W sobotnią noc drugi pojedynek po utracie pasa IBF wagi średniej rozegra David Lemieux (35-3, 32 KO). Kanadyjski król nokautu skrzyżuje rękawice z Cristianem Fabianem Riosem (21-7-3, 6 KO) i choć Argentyńczycy mają bardzo dobrą renomę, to ten zawodnik ma być tylko przystankiem przed ewentualnym starciem z Saulem Alvarezem (48-1-1, 34 KO), o co zabiega pięściarz z Montrealu.


WIDEO: WAŻENIE PRZED FINAŁEM TURNIEJU 'SUPER 4'

Jutro na ringu w RPA odbędzie się finał turnieju "Super 4" kategorii junior ciężkiej, w którym Kevin Lerena (15-1, 8 KO) spotka się z Micki Nielsenem (22-0, 14 KO). Póki co obaj spotkali się na ceremonii ważenia - reprezentant gospodarzy zanotował 90,15 kg, natomiast Duńczyk 90,55 kg. Poniżej wideo z dzisiejszego ważenia.KLICZKO RZECZYWIŚCIE Z BROWNE'EM?

Leon Margules to znany promotor, ale również ceniony adwokat, reprezentujący między innymi interesy Lucasa Browne'a (24-0, 21 KO). I wbrew temu, co piszą niemiecka media, jego zdaniem walka pomiędzy Australijczykiem a Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO) wcale jeszcze nie jest zaklepana.