REKOWSKI CIĘŻSZY OD ZIMNOCHA

Za nami ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą w Wieliczce. Marcin Rekowski (17-3, 14 KO) okazał się sporo cięższy od Krzysztofa Zimnocha (19-1-1, 13 KO). Obaj wystąpią w głównej walce wieczoru.

"Reks" zanotował 109 kilogramów. Jego rywal blisko sześć mniej (102,8 kg). Poniżej prezentujemy Wam wyniki ważenia.

Krzysztof Zimnoch (102,8) vs Marcin Rekowski (109)
Kamil Łaszczyk (57,4) vs Piotr Gudel (56,9)
Jordan Kuliński (?) vs Andrzej Sołdra (76,3)
Marek Matyja (79,4) vs Norbert Dąbrowski (79,2)
Krzysztof Kopytek (70,8) vs Mykola Vovk (70,7)
Siergiej Werwejko (105,5) vs Andreas Csomor (99)
Łukasz Różański (108) vs Sandor Balogh (94,3)
Tomasz Turkowski (74,5) vs Oskar Borkowski (?)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: martek2
Data: 21-10-2016 19:37:22 
I oby Rex wybił ciapusiowi boks z głowy, bo irytuje mnie ten Krzysio
 Autor komentarza: Hangag0d
Data: 21-10-2016 19:53:26 
Ciapusiowi? :x
 Autor komentarza: President
Data: 21-10-2016 21:18:01 
Reksiu ale ty jedziesz z nim od 1 sekundy. Widac ze ma obszczane majty !
 Autor komentarza: Clevland
Data: 21-10-2016 22:11:09 
Obu życzę jak najlepiej i czekam na dobrą walkę.

Rekowski będzie musiał skracać dystans. Mógłby pójść jak Mollo, to może gdzieś dorwie Zimnocha.

Widzę większe szanse Zimnocha- zasięg zrobi swoje no i ostatnie walki Rekowskiego mogły odbić się na jego zdrowiu.

Ja bym zobaczył Zimnoch vs Wawrzyk.

Zimnoch do Mollo nie ma po co znów wychodzić bo Mollo to wariat i tutaj trzeba mieć i mocną szczękę i mocny cios aby jego upolować...
 Autor komentarza: Paulyester
Data: 21-10-2016 22:32:25 
Clevland

Mollo jest cieniem zawodnika, z którym walczył Gołota. Na dzisiaj nie trzeba na niego nic więcej niż kondycja do 7 rundy i lewy prosty.
 Autor komentarza: sajferr
Data: 22-10-2016 00:29:37 
Zimnoch, Rękowskiego poskłada bez żadnych problemów, zobaczycie
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 22-10-2016 01:13:23 
"Zimnoch do Mollo nie ma po co znów wychodzić bo Mollo to wariat i tutaj trzeba mieć i mocną szczękę i mocny cios aby jego upolować..."

Co? A Szpulka to niby co? Punczer z mocną szczęką? Pfff...
Każdy nawet najgorszy hejter Zimnocha (no dobra oni nie bo nie myślą samodzielnie- powiesz konfident i będą to wrzeszczeć i powtarzać do usranej śmierci) powinien dostrzec kontrowersje związane z porażką Krzysztofa w tamtej walce.
Sędzia w momencie rozdzielania trzymając Krzyśka pozwolił by Mollo władował mu cios przed którym nie miał nawet możliwości się odchylić.
Tyle.
Czy Zimnoch ma szanse z Mollo? Oczywiście o ile ten nie zostawił w jego psychice zbyt dużego śladu i do rewanżu Krzysiek wyszedłby zostawiając przeszłość za sobą- z czystą głową. Ba nawet te szanse są większe niż u Mollo na powtórkę.

Wytrzymać pierwsze 3 rundy karcąc Mollo ciosami i się posypie jak i w walkach z Szpulką. Nawet nie trzeba tu czystego nokautu. Gościu non stop przegrywa przez rozcięcia. Tylko zachować koncentrację w pierwszych rundach. Mam nadzieję że stać na to Zimnocha bo jak nie to...
 Autor komentarza: magic19
Data: 22-10-2016 01:30:02 
BlackDog Krzysiu spoko chłopak ale przyznaj,że przezabawne są te eliminatory do gościa co już kupę lat nie boksuje i pracuje na budowie :) i znowu będzie musiał brać urlop kilka tygodni żeby poćwiczyć i przyjechać do Polski z tą swoją grubą trenerką :)co pewnie w kantynie na kuchni u niego w firmie pracuje.Zimnoch ma 33 lata i na Bernarda Hopkinsa mi nie wygląda z nikim poważnym jeszcze nie walczył i pewnie już nie zdąży dał kilka wyrównanych walk jak z tym Kanadyjczyko-Polakiem Binkowskim.Chłopak jeszcze powalczy na naszym podwórku w takich walkach jak ta z Reksiem i to będzie na tyle na nic więcej nie ma co się nastawiać,przynajmniej ja tak do tego podchodzę.Chętnie go zobaczę z Wawrikem i z innymi komandosami krajowymi.
 Autor komentarza: xionc
Data: 22-10-2016 01:43:42 
Fajnie ze takie walki sie odbywaja. Albert z Wawrzykiem spotkali sie troche za pozno, 5 lat wczesniej to bylaby wyrownana walka, ale Zimnoch z Rekwoskim spotykaja sie w dobrym momencie.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 22-10-2016 02:14:42 
magic19

Wyrównana walka z Binkowskim? Inaczej to wspominam. Co do Krzyśka.
Nie każdemu szczęście sprzyja. Szczęście i nie tylko. Akurat jak się zaczęli Zimnym po zadymie z dresem Szpilką interesować nawaliło mu zdrowie. I to nawaliło solidnie. Ktoś powie cienias a ja powiem tyle. Gdyby wtedy doszło do tego starcia całkiem możliwe że dziś Zimnoch byłby na jego miejscu. Teraz jest to przepaść ale Szpulka od wyjścia z paki i nie tylko nie musiał tak walczyć jak Zimnoch o czym zresztą ostatnio wspomniał.
To nie Zimnoch uciekł od tego starcia w pewnym momencie tylko Szpulka...

Dziś jest między nimi przepaść którą jeszcze pogłębiła niefortunna walka z Mollo. Czy jest żenadą ściganie Mollo na emeryturze żeby nasz mógł się odgryźć? Tak...
Ale i Arturios potrzebował 2 walk na Mollo by wyglądało to lepiej (a i tak wyszło podobnie) więc ja i Zimnochowi życzę drugiej szansy.

A co było nie tak z Zimnochem że mając kilka lat mniej nie był brany pod uwagę? Nie mam pojęcia i gucio mnie to obchodzi. Szpulka trafił z przekazem do gimbów i dresów i w połączeniu z nachalną promocją dał radę.
Czy Krzysiek mógł tak samo? Widocznie nie. W każdym bądź razie boksersko na pewnym poziomie był nawet niżej od Zimnocha. Życie pisze jednak swoje scenariusze i nawet bycie lepszym nie zawsze daje gwarancję większego sukcesu. Tyle.
 Autor komentarza: magic19
Data: 22-10-2016 02:43:33 
Nie zrozum mnie źle nic do niego nie mam ani mu źle nie życzę,zresztą nikomu źle nie życzę bo to nie moja natura :) Tylko myślę,że tak jak napisałeś życie napisało mu taki scenariusz plus kontuzje,że jakoś te jego szanse przeleciały mu między palcami i nie widzę go nawet dostającego szanse na pokazanie się na poważniejszych galach.Ale jest kilka polskich nazwisk z którymi chętnie go zobaczę.Za szybko mu ta reszta peletonu ucieka nawet ci średniacy a on ciągle próbuje ich gonić i ciągle coś mu staje na drodze ale takie życie ja mu tam życzę zdrowia udanego rewanżu na Mollo i wskoczenia na ten rower:) i gonienia tego peletonu bo tej grupki co się od peletonu urwała to raczej nie dogoni :)
 Autor komentarza: sekundant
Data: 22-10-2016 08:08:18 
Promotorzy postawili na Szpilkę bo jest bardziej medialny i ma parcie na szkło, a to generuje większą kasę. Ciekaw jestem jak potoczyłaby się kariera Szpilki gdyby to on zamiast Zimnocha walczył wtedy z McCallem :). Warto też zwrócić uwagę, że od czasu porażki z Wilderem minęło już wiele miesięcy i nadal nie słychać nic o kolejnych walkach grypsera. Śmiem twierdzić że ta porażka z Wilderem zmieni Szpilkę bardzo. Był już w białym tunelu, a nie każdy po takim powrocie do świata żywych potrafi się od nowa odnaleźć. Widać to z resztą w wywiadach, że jest jakiś dziwnie wyciszony i patrzy w siną dal, a na myśliciela on przecież nie wygląda...
 Autor komentarza: basu00
Data: 22-10-2016 11:57:41 
Nie wiem czemu widzę tu zimnocha na deskach, ale wierzę w niego i jemu kibicuje
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.