BRONER WRÓCI 17 GRUDNIA?

Informowaliśmy już Was o tym, że Adrien Broner (32-2, 24 KO) przed atakiem na Ricky'ego Burnsa w okolicach lutego chciałby najpierw stoczyć pojedynek na przetarcie po dłuższej przerwie. Jest już nawet wstępna data - 17 grudnia.

Oprócz byłego mistrza świata czterech kategorii kibicom miałby się również zaprezentować nowy mistrz świata dywizji lekkiej organizacji IBF, Robert Easter Jr (18-0, 14 KO).

Co ciekawe Michael Stafford - pierwszy trener Bronera, ostatnio pomagał Easterowi Seniorowi w konsultacjach z jego synem. Panowie znają się również z sali, bo mają za sobą kilka sparingów.

Trzecią opcją przymierzaną do tej gali jest jeszcze Rau'shee Warren (14-1, 4 KO), champion kategorii koguciej według WBA.

Kilkadziesiąt godzin temu wybuchły spekulacje o rzekomych myślach samobójczych Bronera. Jego trener bagatelizuje jednak całe zamieszanie.

BRONER CHCIAŁ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO? >>>

- To były zwykłe nieporozumienia z dziewczyną. Jeszcze tego samego dnia wylądował u mnie na sali i trenował. Teraz przebywa z kumplami w Las Vegas, zrelaksuje się na moment, a po powrocie wraca do ciężkiej pracy - dodał Stafford.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: pavlus
Data: 15-10-2016 20:10:21 
Przed takim Burnsem jakiego ostatnio widzieliśmy to nie potrzeba żadnego przetarcia...
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 15-10-2016 21:15:04 
"Co ciekawe Michael Stafford - pierwszy trener Bronera, ostatnio pomagał Easterowi Seniorowi w konsultacjach z jego synem. Panowie znają się również z sali, bo mają za sobą kilka sparingów."

Działo się tak, gdyż Broner i Easter Jr są ziomkami. Obaj są z tego samego stanu Ohio. Ot cała filozofia.
A Rau'shee Warren, podobnie jak Broner jest z Cincinnati.
Dlatego cała ta układanka sugeruje, że gala odbędzie się najprawdopodobniej w Ohio.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.