GASIJEW: WILDER PRACUJE I BIJE MOCNIEJ OD KLICZKI

Murat Gasijew (23-0, 17 KO) został namaszczony przez Abela Sancheza na nową gwiazdę ringów zawodowych. Słynący z nokautującego uderzenia Rosjanin już 3 grudnia będzie miał okazję potwierdzić te słowa, gdy wyjdzie do ringu mierzyć się z Denisem Lebiediewem (29-2, 22 KO), mistrzem świata wagi junior ciężkiej federacji WBA i IBF.

Gasijew bywał na sparingach u wielu znanych zawodników, przede wszystkim z wagi ciężkiej. Trenował zarówno na obozie Władimira Kliczki (64-4, 53 KO), jak i Deontaya Wildera (37-0, 36 KO). I jego zdaniem to Amerykanin ciężej zasuwa, no i mocniej bije.

- Kliczko to inteligentny i sprytny pięściarz, dobrze wykorzystuje swój zasięg ramion i wzrost. Jeśli spotyka na swojej drodze niższego przeciwnika, nie daje mu szans. Nie mogę jednak powiedzieć, że bije jakoś bardzo mocno. Ma solidne uderzenie, bije mocno, ale nie jakoś wyjątkowo. Jak dotąd najmocniej bijącym zawodnikiem z jakim miałem do czynienia, a przy okazji najciężej pracującym, okazał się Wilder. Do tego boksuje dosyć nietypowo i trudno go rozgryźć. Kliczko jest bardzo poukładany, Wilder walczy momentami nietypowo, przez co trudniej się bronić przed jego atakami. Być może z zewnątrz wygląda trochę niezgrabnie, ale gdy już stoisz naprzeciw niego w ringu, jego styl jest naprawdę efektywny i skuteczny - przekonuje Gasijew.

- Poza ringiem Wilder zachowuje się trochę głupkowato, dużo żartuje i wygłupia się, lecz kiedy zaczyna się trening, nabiera pełnej koncentracji i skupia się na ciężkiej pracy. Daje z siebie wszystko i przygotowuje się naprawdę na serio - dodał Rosjanin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 13-10-2016 22:05:28 
Gassijev - Lebiedev zapowiada się bardzo ciekawie młody wilk panczer jeszcze niedoświadczony kontra Rutyniarz +dobry technik z równie mocnym ciosem
, stawiam jednak na specnaza po trudnej walce ze wygra z rodakiem
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 14-10-2016 15:40:07 
Wilder to BUM.
 Autor komentarza: eromer
Data: 16-10-2016 00:41:58 
najwyraźniej Murat Gasijew nie został uświadomiony przez światłych specjalistów z bokser.org, że Wilder to bum. wiadomo rusek amerykańcowi przyjacielem jest, stąd ta stronniczość. a tak w ogóle to walczy o level niżej, i zapewne się nie zna.
nie Wilder wyskoczy do AJ i Ortiza (w jednym czasie) i udowodni, że nie bum.
no
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.