WCIĄŻ BEZ KONKRETÓW W SPRAWIE POŻEGNALNEJ WALKI HOPKINSA

Nieaktywny od blisko dwóch lat Bernard Hopkins (55-7-2, 32 KO) nie porzuca marzeń o finałowej walce, ale nadal nie ma żadnych konkretów w tej sprawie. Ostatnio pojawiły się plotki, że legendarny "Kat" może zaboksować 17 grudnia podczas gali Salido vs Miura w Inglewood.

- Nie ma żadnych konkretów. Bernard nie zakończył kariery i chce stoczyć jeszcze jeden pojedynek, my zaś szukamy różnych opcji. Występ na gali w Inglewood również nie został jeszcze potwierdzony. Na ten moment nie ma ani daty, ani telewizji, ani nawet potencjalnego rywala - powiedział Eric Gomez, prezydent stajni GBP.

Wcześniej Hopkins był blisko walki z Arthurem Abrahamem, ale gdy ten stracił tytuł WBO w limicie 76,2 kg, temat umarł śmiercią naturalną.

Do Bernarda należy rekord wszech czasów jeżeli chodzi o ilość skutecznych obron tytułu w wadze średniej. Jest również najstarszym w historii mistrzem świata.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 12-10-2016 21:17:32 
mMoże z Ramirezem, hopkins to wielka legenda nie tak efektowny jak Roy za świetności ale żeby utrzymać formę wieku 5o lat i walczyć 12 rund z takim killerem jak Kovlave wielki szacunek
 Autor komentarza: hero21
Data: 12-10-2016 23:43:38 
Jacobs prawdopodobnie się obsrał przed GGG, więc niech dogadają się z Gienadijem i zrobią to w limicie wagi juniorśredniej.
 Autor komentarza: hero21
Data: 12-10-2016 23:45:52 
superśrednia oczywiście miało być
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.