POWIETKIN-STIVERNE: VADA PRZEPROWADZI TESTY

Agencja VADA przeprowadzi testy antydopingowe przed walką o tymczasowy pas WBC w wadze ciężkiej pomiędzy Aleksandrem Powietkinem (30-1, 22 KO) a Bermane'em Stiverne'em (25-2-1, 21 KO).

W piątek w Nowym Jorku promujący Rosjanina Andriej Riabiński wygrał przetarg na organizację tego pojedynku, oferując sumę w wysokości 3,16 mln dolarów. Według niepotwierdzonych jeszcze informacji walka odbędzie się 3 grudnia, gdzie tego dnia ma też dojść do potyczki Lebiediew-Gasijew.

Riabiński podkreślił, że Powietkin uczestniczy w programie Clean Boxing Program, który został utworzony przez WBC we współpracy z VADA. Rosyjski pięściarz miał kilka miesięcy temu problemy z powodu wykrycia w jego organizmie meldonium przed planowaną na maj walką o pas WBC z Deontayem Wilderem (37-0, 36 KO). Śledztwo wykazało, że jest niewinny.

Zwycięzca walki Powietkin-Stiverne ma potem zmierzyć się w pojedynku o mistrzostwo świata ze wspomnianym Amerykaninem. Obecnie "Brązowy Bombardier" pauzuje z powodu kontuzji. Na ring powinien wrócić na początku przyszłego roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 11-10-2016 13:52:58 
Powiedzcie mi jak to jest z tym koksowaniem. Obiegowa opinia jest taka, że wszyscy się wspomagają, mała część z tego wpada. Mam kumpla, który kilkanaście lat temu osiągał sukcesy w kulturystyce i z tego co mi mówił, było tak: dieta, koks, ćwiczenia - ważność w tej kolejności. W boksie jest chyba lepiej, ale pewnie niewiele.
 Autor komentarza: maga80
Data: 11-10-2016 14:14:53 
Autor komentarza: WalterAlfaData: 11-10-2016 13:52:58
Powiedzcie mi jak to jest z tym koksowaniem
====================================

Amerykanie w ciągu roku otrzymali 583 zgody WADA na stosowanie niedozwolonych leków.
WADA pozwalało amerykańskim sportowcom brać niedozwolone substancje.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 11-10-2016 14:31:50 
Wielu sportowców się oczyszcza, bo dostają ostrzeżenia kiedy spodziewać się kontroli. Znajomy mówił o transfuzjach itd... Nie wiem ile w tym prawdy. Był jednak zamieszany w trening profesjonalnych sportowców więc ja wierzę że takie rzeczy się dzieją. No i to jest wyścig. Cały czas pojawiają się lepsze, nowe substancje i do czasu wpisania ich na listę zakazanych obowiązuje zasada róbta co chceta.
 Autor komentarza: astarte
Data: 12-10-2016 08:01:19 
radziecki czajnik na sterydach powinien pasc po brutalnym KO juz dawno temu, nawet bedac na swoich prochach. szkoda, ze wilder nie obil mu papy, bo povietkin nie ma najmniejszych szans z wilderem. jest zbyt wolny, zbyt banalny w swym boksie, zbyt przewidywalny i zbyt maly. do tego jest w chuj mierny jesli chodzi o najwyzszy szczebel o obrone, bo wszystkie proste zbiera na mazak. moze i ma sagan z betonu na te proste, moze i go nafaszerowali solami trzezwiacymi, ale to za malo na wildera, bo mistrz z alabamy bije bardzo celnie i - w odroznieniu od kliczki czy innych terminatorow - pomimo swoich "brakow" bardzo latwo adaptuje sie do aktualnej sytuacji, wyczuwa przeciwnika i robi mu ciezkie KO.

wilder to najwiekszy bokserski talent HW ostatnich lat. wszyscy pieprza o jego brakach umiejetnosci, a facet odsyla pretendentow na deski.

stiverne, arreola, szpilka, scott, duhaupas, price.

6 x win, 5x KO

ktory z obecnych mistrzow moze sie pochwalic takimi nazwiskami i takim stezeniem brutalnego KO.

nikt.

wilder to bestia.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.