RING TELEGRAM: 7 PAŹDZIERNIKA 2016

Sporo dzieje się w świecie boksu zawodowego. Przedstawiamy Wam w naszym cyklicznym Ring Telegramie kolejną dawkę wiadomości.

Lubiany przez kibiców za swój styl walki Curtis Stevens (28-5, 21 KO) spotka się 19 listopada na rozpisce gali Kowaliow vs Ward z Jamesem De La Rosą (23-4, 13 KO). Pojedynek w wadze średniej zakontraktowano na dziesięć rund, ale nie znajdzie się on w przekazie PPV.

Chris Arreola (36-5-1, 31 KO) już trzykrotnie nieudanie atakował tron mistrza świata wagi ciężkiej. Prawdopodobnie nie dostanie już czwartej szansy, więc szuka dla siebie nowego miejsca. Popularny "Koszmar" zagra teraz w filmie. Tytuł? "Punch me", który pasuje do niego jak ulał...

Noel Gevor (21-0, 10 KO) - numer jeden rankingu federacji WBO kategorii cruiser, za tydzień wystąpi w Hamburgu. Pierwotnie jego rywalem miał być Mirko Larghetti, lecz ten zgłosił kontuzję i ostatecznie naprzeciw Gevora stanie Stephen Simmons (15-1, 7 KO).

Nieaktywny od trzech i pół roku Kendall Holt (28-6, 16 KO) - były mistrz świata kategorii junior półśredniej, powróci do gry 11 listopada.

Za sześć tygodni starcie na szczycie wagi półciężkiej pomiędzy Andre Wardem (30-0, 16 KO) a posiadaczem pasów WBA/WBO/IBF, Siergiejem Kowaliowem (30-0-1, 26 KO). Zwycięzca tej potyczki może zostać nowym królem zestawienia P4P, ale... "Nawet jeśli pokonamy Kowaliowa, to i tak Andre nie dostanie należytego mu szacunku i uznania" - żali się Virgil Hunter, szkoleniowiec Amerykanina.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.