Archiwum wiadomości z dnia: 2016-09-30

 KTO ZOSTANIE MISTRZEM BIAŁYCH KOŁNIERZYKÓW?

Bardzo popularne w Wielkiej Brytanii czy USA pojedynki bokserskie białych kołnierzyków na dobre zadomowiły się również w naszym kraju. Już jutro wieczorem w klubie bokserskim Ring3city w Gdańsku odbędzie się wyjątkowa gala "Białych Kołnierzyków", na której dojdzie do pierwszej w Polsce walki o mistrzowski pas WCB. Impreza nosi nazwę "White Collar Boxing - Polish Master".TRENER GOŁOWKINA: KOWALIOW WYPUNKTUJE WARDA TAK JAK HOPKINSA

- Nie zawsze ma się dobry dzień i Kowaliow ostatnio go najwyraźniej nie miał, ale i tak uważam właśnie jego za faworyta tej potyczki - mówi ceniony szkoleniowiec Abel Sanchez. Już 19 listopada w T-Mobile Arena w Las Vegas dojdzie do elektryzującej potyczki na szczycie wagi półciężkiej pomiędzy Andre Wardem (30-0, 15 KO) a mistrzem świata federacji WBA/WBO/IBF, Siergiejem Kowaliowem (30-0-1, 26 KO).
SOŁDRA O WALCE Z KULIŃSKIM: MUSZĘ BOKSOWAĆ SWOJE

- Rywal będzie chciał iść ze mną na bitkę, a przy tym starał się wywierać na mnie presję. Muszę więc za wszelką cenę mu to uniemożliwić - analizuje przebieg najbliższej walki Andrzej Sołdra (12-4-1, 5 KO), który 22 października w Kopalni Soli w Wieliczce skrzyżuje rękawice z Jordanem Kulińskim (2-0-1, 1 KO).
WIDEO: GORGOŃ vs RODZIWICZ

Przemysław Gorgoń (1-0) udanie zadebiutował w minioną sobotę na ringach zawodowych. Brązowy medalista MP Seniorów sprzed dwóch lat pokonał na punkty Rusłana Rodziwicza (14-17, 14 KO). Teraz prezentujemy Wam nagranie z tego pojedynku. Zapraszamy!


JEŻEWSKI WOLNYM ZAWODNIKIEM? SPRZECZNE SYGNAŁY

Narósł konflikt pomiędzy Mariuszem Grabowskim a promowanym przez niego Nikodemem Jeżewskim (12-0-1, 7 KO). - Od jutro staję się wolnym zawodnikiem i jestem gotowy do kolejnych wyzwań sportowych - mówi niepokonany pięściarz kategorii junior ciężkiej. Zupełnie innego zdania jest szef stajni Tymex Boxing Promotion.