Archiwum wiadomości z dnia: 2016-09-28

 PODRAŻNIONY SYROWATKA WRÓCI NA RING W LISTOPADZIE

- Sprawy się trochę pokomplikowały. Początkowo byłem przymierzany do walki w Krakowie na kolejnym Polsat Boxing Night, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Za to prawdopodobnie wystąpię w listopadzie na innej imprezie i być może będzie to nawet walka wieczoru - zdradził w rozmowie z BOKSER.ORG Michał Syrowatka (15-1, 4 KO).
ARTUR LAZARIAN O SWOIM POWROCIE NA RING

Informowaliśmy już Was o powrocie na ring po długiej przerwie Artura Lazariana (1-0), jednego z bardziej niespełnionych pięściarzy naszego podwórka. Znamy już termin walki Lazariana. I właśnie o najbliższym występie porozmawialiśmy z nim przy okazji sobotniej gali w Kaliszu. Zapraszamy!DZIŚ PREMIERA BIOGRAFII MAYWEATHERA - NAJDROŻSZE PIĘŚCI ŚWIATA

Dziś do księgarni w całej Polsce trafia książka Trisa Dixona "Floyd Mayweather. Najdroższe pięści świata". Autor opisuje w niej całe życie najlepiej zarabiającego sportowca w historii: jego bokserskie początki, drogę na zawodowy ring, najważniejsze walki, ale też dzieciństwo naznaczone przemocą, narkotykami i ekscesami. Przeczytajcie kolejny fragment biografii pod naszym patronatem!


PIOTR PODŁUCKI: WALKA Z PARZĘCZEWSKIM? ŁATWIZNA!

- Oglądałem sobotnią walkę "Araba". Ogólnie niczym mnie nie porwał. Powiem więcej, pojedynek była nudny, a dużo większe emocje wzbudziły we mnie dziewczyny noszące numerki z rundami. Jestem przekonany, że w ewentualnej konfrontacji odniósłbym łatwe i zdecydowane zwycięstwo - przekonuje Piotr Podłucki (2-0, 1 KO), który chętnie skrzyżowałby rękawice z Robertem Parzęczewskim (14-1, 8 KO).