Archiwum wiadomości z dnia: 2016-09-22

 WIDEO: MASTERNAK, WACH I OLAŚ TESTUJĄ FERRARI

Mateusz Masternak, Mariusz Wach i Michał Olaś na zaproszenie firmy Noblesse Fighters pojawili się na otwarciu garażu Braci Collins. Bracia Collins to Polacy, którzy na co dzień zajmują się tuningowaniem ekskluzywnych samochodów. A nasi pięściarze mieli okazję przetestować szybkie samochody, między innymi piękne czerwone Ferrari.NORBERT DĄBROWSKI O REWANŻU Z MATYJĄ: CHCĘ IŚĆ ZA CIOSEM

- Jestem teraz w dobrej formie. W ostatnim pojedynku w Gdańsku zabrakło paru elementów, ale wnioski zostały wyciągnięte i tym razem nie zamierzam popełnić tych samych błędów - zapewnia Norbert Dąbrowski (18-5-1, 7 KO), który 22 października w Kopalni Soli w Wieliczce skrzyżuje po raz drugi rękawice z niepokonanym i wracającym po dłuższej przerwie Markiem Matyją (11-0, 4 KO).ARREOLA: MOLINA STRASZNIE MNIE WK....A

- Jest jeden facet, który strasznie mnie drażni i nie mogę już go znieść. To Eric Molina. Chętnie skopałbym dupę temu sk...i - nie ukrywa Chris Arreola (36-5-1, 31 KO). Cztery i pół roku temu popularny "Koszmar" zdemolował Erica Molinę (25-3, 19 KO) już w pierwszej rundzie.


BERMANE STIVERNE: W REWANŻU POKONAM WILDERA

Deontay Wilder (37-0, 36 KO) przez wzgląd na liczne kontuzje pauzuje trochę dłużej. "Brązowy Bombardier" pozostał pełnoprawnym mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBC, ale przez jego absencję, władze WBC wyznaczyły Aleksandra Powietkina (30-1, 22 KO) oraz Bermane'a Stiverne'a (25-2-1, 21 KO) do walki o pas w wersji tymczasowej. Haitańczyk wierzy, że odprawi najpierw Rosjanina, a potem udanie zrewanżuje się Wilderowi.
GERALD WASHINGTON: JESTEM JUŻ GOTOWY NA NAJLEPSZYCH

- Wrócę prawdopodobnie w listopadzie. Jestem na początku kolejki do walki o mistrzostwo świata - mówi Gerald Washington (18-0-1, 12 KO), który do niedawna był traktowany jako duży, były zawodnik futbolu amerykańskiego, bawiący się w boks. Zwycięstwa nad Eddie Chambersem oraz Rayem Austinem zmieniły jednak pogląd na tego pięściarza.


RENESANS FAM-U. TO BYŁY CZASY... HISTORII KPOZB CIĄG DALSZY

W sekcjach bokserskiej młodzieży przybywało. Natychmiast brano się do pracy u podstaw i z kuźni regionu zaczęły wyłaniać się medalowe sylwetki jak Mirosław Wyszyński, Dominik Wencel, Przemysław Roczniak, Przemysław Sobczak czy Artur Bojanowski. W tym okresie byli ludzie chcący zbudować silny bokserski ośrodek i nawiązać do dobrych tradycji tej dyscypliny. Zapraszamy do lektury.


WIDEO: TRENING MEDIALNY ADAMA BALSKIEGO PRZED WALKĄ Z BRUDOWEM

Adam Balski (6-0, 5 KO) to kolejna nasza nadzieja na podbój kategorii junior ciężkiej. Pięściarz z Kalisza już w najbliższą sobotę zaboksuje w swoim mieście, mierząc się z byłym mistrzem świata federacji WBA w wersji tymczasowej, doświadczonym Walery Brudowem (43-9, 29 KO). Dziś Balski na oczach swoich kibiców przeprowadził trening medialny. Zobaczcie jak prezentuje się na kilkadziesiąt godzin przed najważniejszą walką w karierze.