Archiwum wiadomości z dnia: 2016-09-18

 

ADAM BALSKI: PRZYGOTOWANIA DO WALKI Z BRUDOWEM (WIDEO)

Uważany przez niektórych za przyszłość polskiej kategorii junior ciężkiej Adam Balski (6-0, 5 KO) kolejny pojedynek stoczy już w sobotę, mierząc się z byłym mistrzem świata federacji WBA w wersji tymczasowej, Walerym Brudowem (43-9, 29 KO). Poniżej prezentujemy Wam fragmenty z przygotowań Balskiego do gali w Kaliszu.WŁODARCZYK: WSPÓLNIE Z DURODOLĄ DAMY DOBRE WIDOWISKO

Krzysztof Włodarczyk (51-3-1, 37 KO) wystąpi w walce wieczoru zaplanowanej na 5 listopada gali Polsat Boxing Night. Naprzeciw dwukrotnego mistrza świata kategorii junior ciężkiej stanie mocno bijący Olanrewaju Durodola (23-3, 21 KO), a w stawce - co jeszcze nie potwierdzono oficjalnie, znajdzie się prawdopodobnie pas WBC Silver.

ADAM KOWNACKI O SIWYM: SZYKUJE SIĘ DOBRA WALKA

Jak już zapewne wiecie, 5 listopada na ringu w Krakowie dojdzie do ciekawej potyczki dwóch niepokonanych "ciężkich" - Adama Kownackiego (14-0, 11 KO) i Marcina Siwego (15-0, 6 KO). Dla "Baby Face" będzie to pierwszy start w swojej ojczyźnie, nic więc dziwnego, że jest podekscytowany. Zresztą posłuchajcie sami.


WASZYM ZDANIEM: ALVAREZ vs SMITH

Za nami wielkie emocje w Gdańsku, a teraz zapraszamy wszystkich na ring w Arlington, gdzie w walce wieczoru Saul Alvarez (47-1-1, 33 KO) skrzyżuje rękawice z mistrzem świata federacji WBO kategorii junior średniej, Liamem Smithem (23-0-1, 13 KO).
MATEUSZ MASTERNAK: NADAL WIERZĘ W SIEBIE

Kariera Mateusza Masternaka (37-4, 26 KO) nie rozwija się tak, jak sam zawodnik tego by sobie życzył. Na ten moment wydaje się, że będzie musiał po prostu odczekać do końca roku, by wygasł jego kontrakt z grupą Sauerland Event. - Wciąż wierzę w siebie - mówi jednak "Master", który pomimo swoich problemów z promotorem pozostaje cały czas w treningu.


MICHALCZEWSKI O USYKU: 'PAN BOKSER', NIE BYŁO SZANS

Dariusz Michalczewski nie jest skory do pochwał, lecz postawa Aleksandra Usyka (10-0, 9 KO), nowego mistrza świata kategorii junior ciężkiej federacji WBO, bardzo przypadła mu do gustu. Krzysztof Głowacki (26-1, 16 KO) robił co mógł, jednak przegrał wyraźnie na kartach wszystkich sędziów. U jednego za wysoko.GŁOWACKI: JEŚLI USYK DA MI REWANŻ, JESTEM CHĘTNY

Krzysztof Głowacki (26-1, 16 KO) przegrał wczorajsze starcie w obronie pasa WBO wagi junior ciężkiej. Nowym mistrzem został świetnie dysponowany Oleksandr Usyk (10-0, 9 KO), który pokonał Polaka wysoko na punkty. Sympatyczny "Główka" na konferencji był wyraźnie przybity, ale już zgłosił chęć ponownego spotkania z Ukraińcem między linami.
WYGRANE ARSLANA, MURATA, SOLISA I CHARRA

W spotkaniu weteranów boksujących w kategorii junior ciężkiej Firat Arslan (38-8-2, 23 KO) pokonał po trudnym boju Nuri Seferego (37-8, 21 KO). W stawce tego boju był pas WBO European i możliwość rewanżu z Marco Huckiem (39-3-1, 27 KO), o ile ten oczywiście pokona w najbliższy weekend Ovilla McKenzie'ego (25-12-1, 13 KO).